reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Polska: „Sługi boże” z rekordową oglądalnością

dodano: 2018-03-06 03:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Agora TVP „Sługi boże” wiara religia Kościół chrześcijaństwo W sobotę, 3 marca br. o godz. 20:00 premierę w telewizji Kino Polska miał polski kryminał „Sługi boże”, którego koproducentami są m.in. Agora i TVP, a jego dystrybutorem jest spółka Next Film, należąca do Grupy Helios (Agora). Była to premiera tego filmu w polskiej telewizji. A jak prezentują się wyniki oglądalności tej produkcji?

Agora TVP „Sługi boże” wiara religia Kościół chrześcijaństwo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, sobotnia premiera telewizyjna polskiego kryminału „Sługi boże” w telewizji Kino Polska uzyskała rekordowy wynik oglądalności na poziomie 1,28 proc. (SHR, 16-49).

W sobotę, 3 marca br. o godzinie 20:00 telewizja Kino Polska wyemitowała premierowo kryminał „Sługi boże” z Bartłomiejem Topą i Julią Kijowską w rolach głównych. Emisja filmu zapewniła stacji udział w rynku na poziomie 1,28 proc. (SHR, 16-49). Każdą minutę programu oglądało średnio 77 290 widzów (AMR, 16-49), co stanowiło drugi najlepszy wynik stacji w 2018 roku. W grupie 4+ emisja tego filmu uzyskała rekordową w tym roku oglądalność na poziomie 168 585 widzów (dane za SPI International B.V.).

Kolejną emisję „Sług bożych” w telewizji Kino Polska będzie można oglądać w czwartek, 8 marca br. o godzinie 20:00.

„Sługi boże” (2016) to kryminał w stylu noir w reżyserii Mariusza Gawrysia, z udziałem m.in. Bartłomieja Topy („Druga szansa” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj), Julii Kijowskiej, Adama Woronowicza („Diagnoza” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj) i Małgorzaty Foremniak („W rytmie serca” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj). Emisja w telewizji Kino Polska była premierą telewizyjną tego filmu (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w naszym codziennym wykazie: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje” i na głównej stronie serwisu satkurier.pl (kliknij w logo przewodnika w prawym górnym rogu strony).
 
Bartłomiej Topa na plakacie promującym kinową emisję filmu „Sługi boże”, foto: Agora
Bartłomiej Topa na plakacie promującym kinową emisję filmu „Sługi boże”, foto: Agora
Bartłomiej Topa w filmie „Sługi boże”, foto: Robert Pałka
Bartłomiej Topa w filmie „Sługi boże”, foto: Robert Pałka


„Sługi boże” - emisja w czwartek, 8 marca 2018 roku o 20:00 w Kino Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...