reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wyjdź za mnie” - nowy reality show Polsatu

dodano: 2018-03-07 11:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Wyjdz za mnie Polsat „Wyjdź za mnie” to nowy reality show Polsatu, w którym można znaleźć miłość na całe życie. W tym programie mogą spełnić się marzenia ludzi, którzy już dawno stracili nadzieję na odnalezienie drugiej połówki. Uczestnicy show przeżyją nie tylko emocjonującą przygodę w skąpanej słońcem Hiszpanii, ale przede wszystkim będą mieli szansę na spotkanie tej najważniejszej osoby w ich życiu.

Wyjdz za mnie Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dwanaście osób wybranych spośród setek zgłoszeń będzie się starało odnaleźć swoją drugą połówkę. Każdy z nich jest inny, mają różne zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich jedno – marzenie o miłości. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn na kilka tygodni wprowadzi się do luksusowej rezydencji nad brzegiem morza. Każde z nich wchodzi do domu z nadzieją, że spotka kogoś wyjątkowego, założy z nim rodzinę i spędzi resztę życia.Podczas romantycznych kolacji, wycieczek i randek będą mieć okazję lepiej się poznać i być może w sobie zakochać.

Bohaterowie show zamieszkają w Domu Zaręczyn w pięknej, słonecznej Hiszpanii, pod czujnym okiem i opieką doświadczonych psychologów Marii Rotkiel i Tomasza Kozłowskiego. W finale każdego odcinka będzie Wieczór Zaręczyn – jeśli któryś z uczestników odważy się oświadczyć i zostanie przyjęty, wówczas rozpoczną się przygotowania do wymarzonego ślubu pod okiem kamer. Na tym jednak nie koniec przygody zakochanych – jeszcze przez jakiś czas pozostaną w Domu Zaręczyn. Jednak jeśli nie dojdzie do żadnych oświadczyn lub nie zostaną one przyjęte, uczestnicy programu wytypują dwie osoby, które będą musiały opuścić program. W ich miejsce pojawią się nowi single i będą mieć szansę na odnalezienie miłości.

Bohaterom „Wyjdź za mnie” będziemy mogli kibicować już od 22 marca, a oto, co o programie sądzą psychologowie Maria Rotkiel i Tomasz Kozłowski, którzy będą wspierać i pomagać uczestnikom na planie.
 
 

Moja praca zawodowa polega na wspieraniu innych w poszukiwaniu szczęścia i miłości. Na co dzień pomagam ludziom w stworzeniu związku, w budowaniu relacji i pielęgnowaniu wzajemnych uczuć. Program "Wyjdź za mnie" jest okazją, na którą często trzeba czekać wiele lat, jest szansą na poznanie drugiej połówki i bardzo cieszę się, że mogę jego uczestników motywować do tego, aby ją wykorzystali jak najlepiej - mówi Maria Rotkiel.

Tomasz Kozłowski - Spodziewam się, że program w skondensowanej formie pokaże dynamikę relacji w związku. To, co dzieje się miesiącami, tutaj ze względu na pewną izolację, zobaczymy w ciągu kilku dni. Uczestnicy programu, poza możliwością znalezienia życiowego partnera, będą mogli dużo dowiedzieć się o samych sobie. Bardzo ważne jest też doświadczenie życiowe, które wraz ze sobą wnoszą do tej grupy, bo nie ma wielkich ludzi z małą przeszłością. Wcześniejsze potknięcia dzisiaj stanowią ogromny potencjał do budowania bezpiecznej, ale też bardzo interesującej i barwnej przyszłości.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

119 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

850 zł Więcej...
reklama