reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea z nową usługą Wi-Fi Premium

dodano: 2018-03-07 10:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: INEA

Inea Wi-Fi Premium Wi-Fi Premium to nowa usługa wielkopolskiej sieci INEA umożliwiająca korzystanie z szybkiego, bezprzewodowego internetu w całym domu. W ofercie operatora dostępna jest od 6 marca br.

Inea Wi-Fi Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Duża część użytkowników korzysta z domowego internetu bezprzewodowo, łącząc się z nim jednocześnie za pośrednictwem wielu urządzeń (jak laptop, tablet czy smartfon). Może to wpłynąć negatywnie na moc sygnału oraz szybkość przesyłania danych. Wszystkie te trudności niwelować ma nowa usługa INEA – Wi-Fi Premium. Jak zapewnia operator, montaż niewielkiego urządzenia w odpowiednim miejscu domu pozwala na wzmocnienie sygnału i zapewnienie doskonałej jakości Wi-Fi w każdej jego części. Urządzenie działa w trybie dual band, czyli obsługuje dwa pasma radiowe – 2,4 GHz oraz 5 GHz.
 

Dzisiaj wszyscy nasi klienci chcą mieć znakomity sygnał Wi-Fi w każdej części mieszkania czy domu. Wynika to z tego, że coraz więcej urządzeń jest podłączonych do sieci bezprzewodowej. Wykorzystują ją już nie tylko laptopy, smartfony, ale też lodówki czy odkurzacze. Realizując konsekwentnie naszą strategię zawierającą się w haśle: „Dobrzy ludzie od internetu”, wprowadzamy do oferty urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

– komentuje nową usługę Michał Bartkowiak, członek zarządu INEA.

Wi-Fi Premium jest dostępne zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów wybierających usługi internetowe INEA. Koszt w ofercie promocyjnej to 10 zł miesięcznie (za jedno urządzenie). W zależności od potrzeb możliwe jest korzystanie z kilku urządzeń, które mogą tworzyć inteligentną sieć access pointów (punktów dostępowych) rozlokowanych w obrębie domu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama