reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tacy jesteśmy” 2 powróci w marcu na FOX

dodano: 2018-03-08 11:02
autor: Jakub Sulisz | źródło: FOX

Tacy jesteśmy FOX Tacy jesteśmy to jedno z największych serialowych odkryć. Serial wzrusza widzów do łez, a zaskakujące zwroty akcji trzymają ich w napięciu przed telewizorem. Już w sobotę 10 marca o godz. 21:05 będzie można się o tym przekonać na kanale FOX.

Tacy jesteśmy FOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial Tacy jesteśmy przedstawia losy rodziny Pearsonów na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Od Jacka i Rebekki jako młodych rodziców w 1980 roku, do ich dojrzałych już dzieci we współczesnych czasach. Realistyczna forma serialu oraz jego uniwersalność to dwa elementy, które zaskarbiły sobie tak ogromną ilość fanów na całym świecie. Każdy widz może odnaleźć tam pierwiastek swojego życia.

Nowa seria zaczyna się od 37. urodzin Wielkiej Trójki – dzieci Rebekki i Jacka: Randalla, Kevina oraz Kate. Każde z nich ma za sobą trudny okres, a kolejne tygodnie wcale nie będą łatwiejsze. Co nas czeka w pierwszym odcinku serialu? Randall chce adoptować niemowlę, jednak Beth przekonuje go, że może uhonorować pamięć po Williamie, swoim zmarłym ojcu, biorąc pod opiekę starsze dziecko. Kate w końcu odważa się zawalczyć o swoje marzenia i bierze udział w przesłuchaniu dla piosenkarek, a Kevin wyjeżdża do Hollywood, co może negatywnie odbić się na jego związku z Sophie. Tymczasem Jack i Rebecca starają się na nowo poukładać sobie życie i relacje po druzgocącej kłótni.
 

Serial jest pełen niedopowiedzeń, tajemnic, na które widz nie zawsze od razu dostanie odpowiedź. Przykładem może być tajemnicza śmierć głównego bohatera, która jest przedmiotem dyskusji fanów na całym świecie.  A ile wiedzą o swojej przyszłości aktorzy? Czy są informowani, jak potoczą się losy ich postaci?

O tym mówiła w jednym z wywiadów Mandy Moore, wcielająca się w rolę Rebekki: Niestety nawet my nie wiemy wszystkiego. Znamy główne punkty fabuły, ale i one mogą się zmienić podczas produkcji. Największym przeżyciem dla nas była wiadomość, w której producenci w końcu poinformowali nas, jak zginie Jack. Nie spodziewaliśmy się, że tak to w nas siedziało. Muszę przyznać, że poczułam ulgę, gdy się dowiedziałam, jak to się stanie.

Milo Ventimiglia, grający serialowego Jacka, opowiada o tym, jak pokazany był jego bohater w pierwszym sezonie, a jakiego zobaczą go widzowie teraz: Wiele osób patrzyło na Jacka jak na bohatera, ponieważ jest niezwykle dobrym tatą i opoką calej rodziny. Myślę jednak, że prawdziwym sercem całej rodziny i tą osobą, która utrzymuje wszystkich razem, jest Rebecca. W drugim sezonie odkryjemy więcej z życia mojego bohatera. Poznamy jego ciemniejszą stronę, a także odpowiemy na najbardziej nurtujące wszystkich pytanie. Chyba wszyscy wiemy, o co chodzi.


Jak potoczą się dalsze losy rodziny Pearsonów? Tego dowiemy się już 10 marca o godz. 21:05 tylko na kanale FOX!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama