reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5 nowych kanałów HD w ofercie Vectry, w tym Jazz

dodano: 2018-03-09 11:13 | aktualizacja: 2018-03-09 13:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra/satkurier.pl

Vectra 21 marca br. w ofercie cyfrowej Vectry wystartuje pięć nowych kanałów HD: Da Vinci, H2, Polsat Doku, Epic Drama i Jazz. Cztery pierwsze będą dostępne dla wszystkich abonentów do 5 kwietnia br. w ramach otwartego okna. Po tych zmianach Vectra będzie oferowała 123 kanały HD.

Jazz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały Da Vinci, H2, Polsat Doku oraz Epic Drama dołączą do Pakietu Platynowego Vectry. Ponadto do 5 kwietnia kanały te będą dostępne dla wszystkich abonentów operatora w otwartym oknie. Z kolei Jazz, pierwszy w Polsce kanał poświęcony w całości jazzowi i muzyce współczesnej, zostanie włączony do Pakietu Platynowego i Złotego. Po zmianach, 21 marca telewizja cyfrowa Vectry będzie udostępniać łącznie 234 kanały, w tym 123 w jakości HD.
 

Systematycznie wzbogacamy i uzupełniamy naszą ofertę, dbając przy tym o indywidualne potrzeby każdego odbiorcy. Wprowadzając nasze wiosenne nowości sprawiamy, że programy edukacyjne, popularno-naukowe, dokumentalne, pełne ciekawych opowieści i dobrej muzyki znajdą się na wyciągnięcie ręki. Wszystko to powoduje, że na tle konkurencji, włączając w to platformy satelitarne, oferta programowa Vectry wyróżnia się bardzo atrakcyjną zawartością. Niezmiennie wysuwamy się na pozycję lidera rynku, jeśli chodzi o liczbę kanałów w poszczególnych kategoriach, np. sportowych, dla dzieci czy filmowych. Obecnie, także jeśli chodzi o liczbę kanałów oferowanych w jakości HD

– powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

Oferta Vectry obejmuje 5 pakietów podstawowych oraz 10 pakietów premium. Abonenci mają również możliwość oglądania 125 kanałów na ekranach urządzeń mobilnych w domu, w tym 102 w wybranym przez klienta miejscu na terenie kraju.

Jak dowiedziała się redakcja satkurier.pl, w związku z pojawieniem się nowych kanałów w ofercie Vectry, 21 marca br. przeprowadzone zostaną zmiany w EPG obejmujące następujące przesunięcia:
  • Adventure – z 506 na 510;
  • National Geographic – z 508 na 528;
  • Nat Geo Wild – z 510 na 529;
  • AXN SD – z 306 na 337.

Na zapytanie redakcji satkurier.pl o dołączenie kanału Eleven Sports 4 do oferty sieci Vectra, otrzymaliśmy następującą odpowiedź:
 

- Co do zasady, nie informujemy o prowadzonych rozmowach z nadawcami. Nie wykluczamy jednak kolejnych zmian w ofercie programowej Vectry - powiedziała Justyna Grzelak, koordynator ds. PR sieci Vectra.


Opisy poszczególnych kanałów:

Da Vinci - pozycja na dekoderze 402, to całodobowy kanał telewizyjny prezentujący rozrywkowe programy edukacyjne dla dzieci i całej rodziny. Kanał Da Vinci składa się z dwóch bloków programowych: porannego bloku Da Vinci Kids dla dzieci i wieczornego bloku Da Vinci Learning dla dorosłych. W ramówce kanału znajdują się wielokrotnie nagradzane programy poruszające interesujące tematy z zakresu wiedzy i nauki ale przedstawione w przyjazny, inspirujący i często zabawny sposób . Nadając inspirujące i nagradzane przez ekspertów programy naukowo-rozrywkowe dla młodych widzów Kanał Da Vinci tworzy dla swoich widzów bezpieczne i przytulne środowisko bez przemocy i niedozwolonych treści. W ofercie nadawcy nie zabraknie najpopularniejszych programów: „Czy jesteś tak mądry jak ja?”, „Było sobie życie”, „Operacja: auć !”.

H2 - pozycja na dekoderze 506, to kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata, pogłębiający tematy i zagadnienia znane z telewizji HISTORY. 21 marca H2 pokaże najlepsze pozycje programowe ze swojej oferty. O godz. 19:00 wieczór rozpocznie się dokumentem „Wszechświat”, w którym poznamy 10 sposobów, w jakich Ziemia może ulec unicestwieniu. O 20:00, w serii „Starożytni kosmici”, widzowie będą mogli przyjrzeć się tajemnicy Roswell i temu, czy FBI i amerykańska armia przez kilkadziesiąt lat ukrywała prawdę o tym wydarzeniu. O 21:00 w serii „Piraci i templariusze” zaplanowano wyprawę do Portugalii, by sprawdzić, czy templariusze właśnie tam mogli ukryć swój legendarny skarb złotego grala. W „Drapieżnikach przestworzy” o 22:00 warto wysłuchać pilotów-weteranów, którzy opowiedzą o polowaniu na Bismarcka i swoich spektakularnych podniebnych walkach. Wieczór zakończy się odcinkiem serii „Podziemne miasta”. Na H2 widzowie dowiedzą się, jak przypadek może zmienić losy ludzkości, jak działa ludzki mózg i jakie tajemnice kryje Wszechświat. Razem z międzynarodowymi ekspertami, H2 dostarcza sprawdzonych informacji na każdy temat.

Polsat Doku - pozycja na dekoderze 508, to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących produkcji dokumentalnych, które postarają się odpowiedzieć na nurtujące ich pytania oraz pokażą świat, który na co dzień omijamy, chociaż jest tuż za rogiem. W ramówce znajdują się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty, jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym.

Epic Drama - pozycja na dekoderze 306, to nowy kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji – poruszające historie z minionych czasów w domu widza. Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD i na żądanie. Na kanale, odbiorcy odnajdą niesamowite produkcje, takie jak hiszpańska nowość „Zaraza” (La Peste), „Pan Am”, oraz kolejne odcinki hitów „Prawdziwa historia Rodziny Borgiów” oraz „Szpiegów Waszyngtona”. Witamy w domu epickich opowieści!

Jazz - pozycja na dekoderze 621, to pierwszy w naszym kraju kanał poświęcony w całości jazzowi, muzyce współczesnej i improwizowanej. Na antenie Jazz każdy widz zainteresowany kulturą wysoką znajdzie coś dla siebie. Koncerty, wydarzenia kulturalne i rozmowy z przedstawicielami świata jazzu znajdują się na wyciągnięcie ręki. Jazz to elegancka telewizja na bardziej cywilizowane czasy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...