reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5 nowych kanałów HD w ofercie Vectry, w tym Jazz

dodano: 2018-03-09 11:13 | aktualizacja: 2018-03-09 13:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra/satkurier.pl

Vectra 21 marca br. w ofercie cyfrowej Vectry wystartuje pięć nowych kanałów HD: Da Vinci, H2, Polsat Doku, Epic Drama i Jazz. Cztery pierwsze będą dostępne dla wszystkich abonentów do 5 kwietnia br. w ramach otwartego okna. Po tych zmianach Vectra będzie oferowała 123 kanały HD.

Jazz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały Da Vinci, H2, Polsat Doku oraz Epic Drama dołączą do Pakietu Platynowego Vectry. Ponadto do 5 kwietnia kanały te będą dostępne dla wszystkich abonentów operatora w otwartym oknie. Z kolei Jazz, pierwszy w Polsce kanał poświęcony w całości jazzowi i muzyce współczesnej, zostanie włączony do Pakietu Platynowego i Złotego. Po zmianach, 21 marca telewizja cyfrowa Vectry będzie udostępniać łącznie 234 kanały, w tym 123 w jakości HD.
 

Systematycznie wzbogacamy i uzupełniamy naszą ofertę, dbając przy tym o indywidualne potrzeby każdego odbiorcy. Wprowadzając nasze wiosenne nowości sprawiamy, że programy edukacyjne, popularno-naukowe, dokumentalne, pełne ciekawych opowieści i dobrej muzyki znajdą się na wyciągnięcie ręki. Wszystko to powoduje, że na tle konkurencji, włączając w to platformy satelitarne, oferta programowa Vectry wyróżnia się bardzo atrakcyjną zawartością. Niezmiennie wysuwamy się na pozycję lidera rynku, jeśli chodzi o liczbę kanałów w poszczególnych kategoriach, np. sportowych, dla dzieci czy filmowych. Obecnie, także jeśli chodzi o liczbę kanałów oferowanych w jakości HD

– powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

Oferta Vectry obejmuje 5 pakietów podstawowych oraz 10 pakietów premium. Abonenci mają również możliwość oglądania 125 kanałów na ekranach urządzeń mobilnych w domu, w tym 102 w wybranym przez klienta miejscu na terenie kraju.

Jak dowiedziała się redakcja satkurier.pl, w związku z pojawieniem się nowych kanałów w ofercie Vectry, 21 marca br. przeprowadzone zostaną zmiany w EPG obejmujące następujące przesunięcia:
  • Adventure – z 506 na 510;
  • National Geographic – z 508 na 528;
  • Nat Geo Wild – z 510 na 529;
  • AXN SD – z 306 na 337.

Na zapytanie redakcji satkurier.pl o dołączenie kanału Eleven Sports 4 do oferty sieci Vectra, otrzymaliśmy następującą odpowiedź:
 

- Co do zasady, nie informujemy o prowadzonych rozmowach z nadawcami. Nie wykluczamy jednak kolejnych zmian w ofercie programowej Vectry - powiedziała Justyna Grzelak, koordynator ds. PR sieci Vectra.


Opisy poszczególnych kanałów:

Da Vinci - pozycja na dekoderze 402, to całodobowy kanał telewizyjny prezentujący rozrywkowe programy edukacyjne dla dzieci i całej rodziny. Kanał Da Vinci składa się z dwóch bloków programowych: porannego bloku Da Vinci Kids dla dzieci i wieczornego bloku Da Vinci Learning dla dorosłych. W ramówce kanału znajdują się wielokrotnie nagradzane programy poruszające interesujące tematy z zakresu wiedzy i nauki ale przedstawione w przyjazny, inspirujący i często zabawny sposób . Nadając inspirujące i nagradzane przez ekspertów programy naukowo-rozrywkowe dla młodych widzów Kanał Da Vinci tworzy dla swoich widzów bezpieczne i przytulne środowisko bez przemocy i niedozwolonych treści. W ofercie nadawcy nie zabraknie najpopularniejszych programów: „Czy jesteś tak mądry jak ja?”, „Było sobie życie”, „Operacja: auć !”.

H2 - pozycja na dekoderze 506, to kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata, pogłębiający tematy i zagadnienia znane z telewizji HISTORY. 21 marca H2 pokaże najlepsze pozycje programowe ze swojej oferty. O godz. 19:00 wieczór rozpocznie się dokumentem „Wszechświat”, w którym poznamy 10 sposobów, w jakich Ziemia może ulec unicestwieniu. O 20:00, w serii „Starożytni kosmici”, widzowie będą mogli przyjrzeć się tajemnicy Roswell i temu, czy FBI i amerykańska armia przez kilkadziesiąt lat ukrywała prawdę o tym wydarzeniu. O 21:00 w serii „Piraci i templariusze” zaplanowano wyprawę do Portugalii, by sprawdzić, czy templariusze właśnie tam mogli ukryć swój legendarny skarb złotego grala. W „Drapieżnikach przestworzy” o 22:00 warto wysłuchać pilotów-weteranów, którzy opowiedzą o polowaniu na Bismarcka i swoich spektakularnych podniebnych walkach. Wieczór zakończy się odcinkiem serii „Podziemne miasta”. Na H2 widzowie dowiedzą się, jak przypadek może zmienić losy ludzkości, jak działa ludzki mózg i jakie tajemnice kryje Wszechświat. Razem z międzynarodowymi ekspertami, H2 dostarcza sprawdzonych informacji na każdy temat.

Polsat Doku - pozycja na dekoderze 508, to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących produkcji dokumentalnych, które postarają się odpowiedzieć na nurtujące ich pytania oraz pokażą świat, który na co dzień omijamy, chociaż jest tuż za rogiem. W ramówce znajdują się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty, jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym.

Epic Drama - pozycja na dekoderze 306, to nowy kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji – poruszające historie z minionych czasów w domu widza. Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD i na żądanie. Na kanale, odbiorcy odnajdą niesamowite produkcje, takie jak hiszpańska nowość „Zaraza” (La Peste), „Pan Am”, oraz kolejne odcinki hitów „Prawdziwa historia Rodziny Borgiów” oraz „Szpiegów Waszyngtona”. Witamy w domu epickich opowieści!

Jazz - pozycja na dekoderze 621, to pierwszy w naszym kraju kanał poświęcony w całości jazzowi, muzyce współczesnej i improwizowanej. Na antenie Jazz każdy widz zainteresowany kulturą wysoką znajdzie coś dla siebie. Koncerty, wydarzenia kulturalne i rozmowy z przedstawicielami świata jazzu znajdują się na wyciągnięcie ręki. Jazz to elegancka telewizja na bardziej cywilizowane czasy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Invacom TWF-031 bez feeda

Profesjonalny, wyselecjonowany, podwójny konwerter Invacom 0,3dB dla odbioru słabych sygnałów...

269 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama