reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Solo”, „Pościg” i „Duet” w marcu na Kino Europa

dodano: 2018-03-13 12:14
autor: SatExpert | źródło: Eurochannel

Tajemnice Borgo Larici W marcu br. Kino Europa zaprasza na najlepsze europejskie produkcje. Tym razem stacje zabierze widzów do Francji i Włoch. - Nie przegapcie premiery Solo - jednego z najpopularniejszych i najbardziej docenianych włoskich seriali! - zachęca.

Solo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SOLO
W ciągu ostatnich sześciu lat Marco Solo z powodzeniem infiltrował środowisko włoskiego syndykatu. Wszystko komplikuje się gdy Interpol prosi go o pomoc przy ujęciu przywódcy jednej z najgroźniejszych grup przestępczych. Marco musi wejść w szeregi i zdobyć zaufanie 'Ndranghety, jednej z najniebezpieczniejszych rodzin mafijnych. Kino Europa zaprasza do południowych Włoch na spotkanie z Marco Solo.

TAJEMNICE BORGO LARICI
Tajemnica skrywana w Borgo Larici ujrzy w końcu światło dzienne. Francesco poskłada wszystkie fragmenty układanki i pozna prawdę o rzekomym samobójstwie matki. Nie przegapcie ostatnich odcinków Tajemnic Borgo Larici!

POŚCIG
Luis został właśnie milionerem, ale najgorsze dopiero przed nim, bo majątek zdobył co najmniej nielegalnie. Pewnego dnia, korzystając z okazji, postanowił ukraść gotówkę z samochodu firmy, dla której pracował. Zaczyna się polowanie na Luisa i… pięć milionów euro. Kino Europa zaprasza na Pościg!

DUET
Tych dwóch mężczyzn nosi to samo imię i na tym kończy się lista ich cech wspólnych. François jest zupełnie inny niż… François. A może jednak nie? Młodszy z nich skończył właśnie 21 lat i szuka nowych możliwości. Starszy jest zgryźliwym emerytem. Przeznaczenie połączy ich na zawsze. Kino Europa zaprasza na Duet, niezwykłą komedię o sile przyjaźni.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 5/16 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 5/16 HD rozdziela sygnał niezależnie...

320 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...
reklama