reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Solo”, „Pościg” i „Duet” w marcu na Kino Europa

dodano: 2018-03-13 12:14
autor: SatExpert | źródło: Eurochannel

Tajemnice Borgo Larici W marcu br. Kino Europa zaprasza na najlepsze europejskie produkcje. Tym razem stacje zabierze widzów do Francji i Włoch. - Nie przegapcie premiery Solo - jednego z najpopularniejszych i najbardziej docenianych włoskich seriali! - zachęca.

Solo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SOLO
W ciągu ostatnich sześciu lat Marco Solo z powodzeniem infiltrował środowisko włoskiego syndykatu. Wszystko komplikuje się gdy Interpol prosi go o pomoc przy ujęciu przywódcy jednej z najgroźniejszych grup przestępczych. Marco musi wejść w szeregi i zdobyć zaufanie 'Ndranghety, jednej z najniebezpieczniejszych rodzin mafijnych. Kino Europa zaprasza do południowych Włoch na spotkanie z Marco Solo.

TAJEMNICE BORGO LARICI
Tajemnica skrywana w Borgo Larici ujrzy w końcu światło dzienne. Francesco poskłada wszystkie fragmenty układanki i pozna prawdę o rzekomym samobójstwie matki. Nie przegapcie ostatnich odcinków Tajemnic Borgo Larici!

POŚCIG
Luis został właśnie milionerem, ale najgorsze dopiero przed nim, bo majątek zdobył co najmniej nielegalnie. Pewnego dnia, korzystając z okazji, postanowił ukraść gotówkę z samochodu firmy, dla której pracował. Zaczyna się polowanie na Luisa i… pięć milionów euro. Kino Europa zaprasza na Pościg!

DUET
Tych dwóch mężczyzn nosi to samo imię i na tym kończy się lista ich cech wspólnych. François jest zupełnie inny niż… François. A może jednak nie? Młodszy z nich skończył właśnie 21 lat i szuka nowych możliwości. Starszy jest zgryźliwym emerytem. Przeznaczenie połączy ich na zawsze. Kino Europa zaprasza na Duet, niezwykłą komedię o sile przyjaźni.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

599 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...
reklama