reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2. sezon „Nie ma lekko” w kwietniu na FOX Comedy

dodano: 2018-03-13 12:38 | aktualizacja: 2018-03-13 13:41
autor: Jakub Sulisz | źródło: FOX Comedy

„Nie ma lekko” FOX Comedy Jak wygląda życie żony i matki trójki dzieci w bogatej dzielnicy małego miasteczka, która nie bardzo pasuje do swojego bogatego i wyrafinowanego otoczenia? Czy zdecyduje się dostosować do reszty, czy też nie przejmując się trudnościami będzie obracała wszystko w żart? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w drugim sezonie komediowego serialu Nie ma lekko, który powraca na FOX Comedy już 29 kwietnia.

„Nie ma lekko” FOX Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Nie ma lekko”, sezon 2
Jak wygląda życie żony i matki trójki dzieci w bogatej dzielnicy małego miasteczka, która nie bardzo pasuje do swojego bogatego i wyrafinowanego otoczenia? Czy zdecyduje się dostosować do reszty, czy też nie przejmując się trudnościami będzie obracała wszystko w żart? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w drugim sezonie komediowego serialu Nie ma lekko, który powraca na FOX Comedy już 29 kwietnia!

Katie Otto (Katy Mixon) jest bardzo pewną siebie matką trojga dzieci. Wychowuje je w zamożnym miasteczku Westport w stanie Connecticut, pełnym „idealnych” mam i ich „idealnego” potomstwa. Katie natomiast bardzo daleko do ideału. Pulchna, stanowcza, mimo, że chce dla swojej rodziny jak najlepiej, ściąga na siebie wiele problemów, którym musi później stawić czoła.

Co zrobić, gdy dziecko na szkolną wystawę plastyczną postanowiło namalować portret, na którym widniejesz w rozmiarze… XXXL? Normalny rodzic by to zignorował, ale nie Katie – postanawia przechwycić to wątpliwe dzieło sztuki. Jak się zachować, gdy okaże się, że nowy chłopak nastoletniej córki nie jest tym wymarzonym? Katie i jej mąż Greg (Diedrich Bader) zdecydowanie nie polubili nowej miłości swojej pociechy, więc postanawiają użyć wyszukanych sztuczek, by ich poróżnić.

W drugim sezonie możemy oczekiwać kolejnych, przezabawnych zwrotów akcji i sytuacji, które rozbawią do łez!

Katy Mixon opowiada: Drugi sezon to wiele zabawnych historii! Jestem bardzo podekscytowana tym, jak toczą się sprawy w rodzinie Otto. Nie wiem jeszcze do końca co stanie się w najbliższej przyszłości w naszej serialowej rodzinie, ponieważ czytam skrypt właściwie na chwilę przed filmowaniem. Myślę jednak, że relacje Katie z dziećmi będą się rozwijać i ewoluować. To może dostarczyć nam wiele ciekawych historii.

Jak potoczą się dalsze losy rodziny Otto? Przed jakimi wyzwaniami znowu stanie Katie? Czy poradzi sobie z trójką dorastających dzieci, które co chwila czegoś chcą? Czy znajdzie w końcu trochę czasu dla siebie?

Niecodzienne życie amerykańskiej gospodyni można śledzić w już od niedzieli 29 kwietnia od godz. 21:05 na FOX Comedy!

NOWE SEZONY NA FOX

Sposób użycia, sezon 6
Piątek 30 marca o godz. 16:50
 

Wszyscy kochają Raymonda, sezon 7 i 8
Sezon 7 - piątek 4 kwietnia od godz. 19:10 (2 odcinki)
Sezon 8 - piątek 13 kwietnia od godz 19:40 (1 odcinek)

 

WIELKANOC Z FILMAMI

1 kwietnia (niedziela)
11:35 Pokojówka na Manhattanie
13:45 Zatańcz ze mną
15:45 Agent z przypadku
17:35 Starsza pani musi zniknąć
19:15 Ace Ventura: Psi detektyw

2 kwietnie (poniedziałek)
11:50 Starsza pani musi zniknąć
13:35 Ace Ventura: Psi detektyw
15:25 Ace Ventura: Zew natury
22:00 Straszny film

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...
reklama