reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal Digital z nową usługą OnePlace [wideo]

dodano: 2018-03-13 10:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Conax/satkurier.pl

Canal Digital OnePlace Conax, firma należąca do Kudelski Group, zajmująca się kompleksową ochroną usług płatnej telewizji, nawiązała ścisłą współpracę z operatorem skandynawskiej platformy satelitarnej Canal Digital. Będzie zabezpieczała jego nową usługę na Android TV - OnePlace.

Canal Digital OnePlace


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa OnePlace jest dostępna dla klientów Canal Digital od 1 marca br. Wykorzystuje dedykowany dekoder, na który można pobierać ze sklepu Google Play aplikacje i gry. Ponadto urządzenie oferuje szereg przydatnych funkcji, takich jak wyszukiwanie głosowe i możliwość przesyłania treści ze smartfona na ekran telewizora.
 

Jesteśmy dumni i podekscytowani z dostarczania OnePlace naszym klientom w krajach skandynawskich oraz oferowania im unikalnych i spersonalizowanych doświadczeń użytkownika, które łączą treści linearne i na życzenie. OnePlace opiera się na Android TV, a otwarty ekosystem umożliwi wprowadzenie kolejnych innowacji, z korzyścią dla naszych klientów. Wielu dostawców, w tym Conax, współpracowało przy opracowywaniu tego produktu. Wkład firmy Conax w projekt ma kluczowe znaczenie dla ochrony treści na platformie zbudowanej na otwartym ekosystemie oraz w zapewnieniu, że OnePlace spełnia najsurowsze wymagania bezpieczeństwa od właścicieli treści

- powiedział Henke Erichsen, dyrektor techniczny Canal Digital.

Współpracujemy z Canal Digital od bardzo dawna i cieszymy się, że możemy być częścią projektu OnePlace. Udało nam się wykorzystać naszą wyjątkową wiedzę na temat zabezpieczania ekosystemów Android TV za pomocą kilku technologii Conax, takich jak Conax Lynx, aby zapewnić nowe wrażenia z oglądania telewizji w ramach Canal Digital. Z niecierpliwością oczekujemy na kontynuację naszej współpracy nad nową platformą, w miarę wprowadzania nowych funkcji

- powiedział Morten Solbakken, wiceprezes i dyrektor operacyjny Kudelski Group.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

640 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...
reklama