reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja WP w otwartym oknie UPC Polska

dodano: 2018-03-14 10:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja WP

Ucho Prezesa 3 Z wiosenną ofertą programową Telewizji WP będzie mógł zapoznać się każdy abonent UPC Polska posiadający pakiet Select lub Max. Kanał został promocyjnie udostępniony w tzw. otwartym oknie. Premierowy sezon „Ucha Prezesa” oraz inne nowości będzie mogło zobaczyć około 1 mln klientów Telewizji Cyfrowej UPC.

Ucho Prezesa 3 UPC YouTube Showmax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po raz pierwszy kultowe „Ucho Prezesa” będzie można zobaczyć w telewizji wcześniej niż w serwisie YouTube. Emisja pierwszego odcinka nowego sezonu w Telewizji WP już 18 marca o godz. 20:00, tuż po premierze w Showmax, która będzie miała miejsce 15 marca. W produkcji wystąpią m.in. takie gwiazdy, jak Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magda Schejbal.

Abonenci UPC zyskają również dostęp do nominowanego do nagrody Emmy serialu „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem”, którego emisja ruszy w czwartek, 15 marca o 21:00. Morgan Freeman w podróży po świecie odmiennych kultur pokaże widzom, jak wiara ewoluowała pod wpływem czasu. W ramówce Telewizji WP znajdą się także zyskujące coraz większą popularność programy o remontowaniu i urządzaniu wnętrz. W każdy weekend od 13:00 telewizja wyemituje „W pogoni za metrażem”, a później „Przebudowy Pani Bryk”.

Telewizja WP w UPC jest dostępna na kanale 23. i 158. (dekoder Mediabox) oraz 12. i 116. (dekoder Horizon). Nadaje również jako telewizja naziemna na ósmym multipleksie (MUX 8) oraz w wybranych sieciach kablowych i platformie nc+.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

219 zł Więcej...
reklama