reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska z kanałem Nicktoons HD

dodano: 2018-03-14 06:56 | aktualizacja: 2018-03-15 12:28
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: satkurier.pl/VIMN

Nicktoons Do oferty sieci kablowej UPC Polska dołączony został kanał dla dzieci Nicktoons HD. W ramówce tej całodobowej stacji można znaleźć animacje nadawane w HD. Marka Nicktoons należy do portfolio Viacom International Media Networks, nadawcy takich kanałów, jak MTV, Comedy Central czy Paramount Channel HD.

Nicktoons HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie stacji Nicktoons HD, skierowanej do dzieci w wieku od 4 do 10 lat oraz do wszystkich miłośników animacji, można znaleźć popularne animacje Nickelodeon. Nie brakuje też nowości, takich jak serial „Mysticons”, animacja „Witajcie w Wayne” czy produkcja „Bunsen, ty bestio!”. Na zawartość programową Nicktoons składają się także dobrze znane animacje, takie jak „Jimmy Neutron: Mały geniusz”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Toon Marty”, „Wróżkowie chrzestni” i „SpongeBob Kanciastoporty”. Na antenie stacji nie brakuje również seriali, będących spin-offami wielkich kinowych przebojów: „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” i „Pingwiny z Madagaskaru”.

Nicktoons HD można znaleźć na liście kanałów w dekoderach Mediabox i na modułach MediaModuł CI+ na pozycji 669., natomiast w dekoderach Horizon i Kaon na pozycji 608. Spowodowało to zmiany numeracji innych kanałów dla dzieci na listach.

Również od połowy marca br. Paramount Channel HD znalazł się na nowej pozycji w układzie kanałów UPC Polska. Stacja obecnie jest dostępna na pozycji 11. na dekoderach Horizon i UPC Mediabox. Paramount Channel HD można również oglądać na dotychczasowych pozycjach w EPG – na 205. na dekoderach Horizon i Kaon oraz na 483. na dekoderach UPC Mediabox.

Paramount Channel HD to jedyny kanał filmowy w Polsce, w którego ofercie programowej znajdują się wyłącznie filmy z Hollywood. Wśród nich znajdują się zarówno kultowe megaprodukcje, tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najgłośniejsze filmy ostatnich lat. W najbliższych tygodniach na antenie stacji pojawią się takie produkcje, jak m.in. „Oczy szeroko zamknięte”, „W dolinie Elah” czy „Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...
reklama