reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

22.03 Premiera programu „Ocaleni” w TVP1

dodano: 2018-03-20 11:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Rafał Porzeziński Ocaleni TVP 22 marca br. w TVP1 o godz. 23:50 premierowy odcinek cyklu Rafała Porzezińskiego „Ocaleni”. Program porusza temat uzależnień. Przedstawia historie ludzi, którzy doświadczyli piekła nałogu, ale w którymś momencie rozpoznali swój problem i teraz żyją w trzeźwości.

TVP1 TVP 1 Jedynka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Historia Andrzeja, pierwszego bohatera programu, to niemal gotowy scenariusz na film sensacyjny. W jego życiu był alkohol, narkotyki, przemoc i balansowanie na granicy życia i śmierci. Dziś jest trzeźwe życie, szczęśliwa rodzina i pewność, że cuda się zdarzają. Warto poznać tą historię, gdy brakuje nadziei i wiary w lepsze, trzeźwe jutro.

W każdym programie z cyklu „Ocaleni” widzowie zobaczą w bohaterach te cechy, które zdeterminowały ich do pracy nad sobą oraz powody, dla których podjęli drogę wyjścia z uzależnienia. Poznają osoby, które pomogły im w walce z nałogiem, a Rafał Porzeziński porozmawia też z rodzinami bohaterów, które często zmagają się ze współuzależnieniem.

Wśród zaproszonych gości nie zabraknie też osób znanych i lubianych. Opowiedzą one o swoich doświadczeniach i podzielą wstrząsającymi historiami dotyczącymi życia z nałogiem oraz sposobami na ich przezwyciężenie.

Mocnym punktem „Ocalonych” są porady ekspertów i raperskie show w wykonaniu Arkadio i DJ Dugi.

„Ocaleni”, czwartek, godz. 23:50, TVP1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...