reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Pogoda już nadaje w Gdańsku

dodano: 2018-03-26 02:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Pogoda We wtorek, 20 marca br. około godziny 10:00 Radio Pogoda (Agora) rozpoczęło nadawanie w Gdańsku na częstotliwości 87,8 MHz. Grupa Radiowa Agory wygrała przetarg Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) na tę częstotliwość w sierpniu, a koncesję otrzymała w grudniu 2017 roku.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To już ósma stacja Radio Pogoda w Polsce! Bardzo się cieszymy, że naszej rozgłośni będą mogli słuchać mieszkańcy Gdańska i okolic. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat - zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Cieszy nas też rozwój Radia Pogoda - ta marka dzięki swojemu atrakcyjnemu formatowi ma bardzo duży potencjał i mamy nadzieję, że będzie jeszcze okazja, aby poszerzyć jej grono odbiorców i zasięg nadawania w eterze

- mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 roku (więcej tutaj). Stacji można słuchać w 8 miastach, a także dzięki Tuba.FM w internecie i aplikacji mobilnej na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS, Android i Windows. Radio Pogoda jest też dostępne na platformie cyfrowej nc+.

- Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku - od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji firmują mocne nazwiska - Zygmunt Chajzer, Robert Janowski („Jaka to melodia?” w TVP1 - więcej tutaj - red.) czy duet Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski. Hasło przewodnie stacji to „Najpiękniejsze melodie” - informuje nadawca.
 
Wśród gwiazd Radia Pogoda są Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk, foto: Agora
Wśród gwiazd Radia Pogoda są Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

45 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

950 zł Więcej...
reklama