reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Soczi zaprezentowano kanał Sochi Live

dodano: 2018-03-26 18:07
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Soczi W mieście Soczi ma nadawać nowy, całodobowy kanał telewizyjny Sochi Live. Będzie to stacja, która ma opowiadać o atrakcjach Dużego Soczi i zaletach najbardziej znanego letniego kurortu wypoczynkowego. Przypomnijmy, iż w 2014 miasto organizowało 22. edycję Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Soczi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prezentacja Sochi Live odbyła się w administracji miasta Soczi. Produkcją kanału zajmie się regionalny holding Maks Media Group.

Twórcy projektu mają zamiar pokazać najpiękniejsze, kultowe i ciekawe miejsca Dużego Soczi. Kanał przybliży kurorty Krasnaja Polana i Nizina Imeretińska, zabytki historii i architektury oraz aktywny wypoczynek. To kanał, który pokaże zalety całego ośrodka.

Sochi Live wejdzie do sieci kablowych głównych operatorów w Dużym Soczi, a także będzie dostępny dla gości hoteli i kurortów. W przyszłości planuje nadawać na satelicie. Oficjalny uruchomienie planowane jest w kwietniu.

Maks Media Group posiada grupy telewizyjne Maks TV ( partner telewizji STS) i Dom TV (partner TNT), lokalny kanał telewizyjny Maks 24, agencją reklamową i studio produkcyjne.

Źródło: telesputnik.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Inteligentny kabel 5m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 5m - działa dobrze z...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...
reklama