reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fundacja Vide et Crede zapowiada EWTN Polska

dodano: 2018-03-28 22:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: facebook.com/forum.satkurier.pl (Poland)/satkurier.pl

Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II z Wrocławia podpisała umowę o współpracy z amerykańską grupą EWTN Eternal Word Television Network, Inc. Dzięki temu porozumieniu rozpoczęły się prace nad stworzeniem kanału EWTN Polska, który może ruszyć z końcem 2018 roku. Dodajmy, iż dolnośląska fundacja stoi już za projektem TV Rodzina.

EWTN Eternal Word Television Network, Inc.


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- 28 marca br., w przeddzień pamiątki ustanowienia Najświętszej Eucharystii i sakramentu kapłaństwa, mam do zakomunikowania wreszcie oficjalnie radosną wiadomość... Nasza Fundacja Vide et Crede podpisała umowę współpracy z TV EWTN w Alabamie, a co za tym idzie - od podstaw zaczęliśmy tworzenie EWTN Polska, która mam nadzieję ruszy z końcem tego roku... Proszę was kochani o stałą modlitwę w naszej intencji. Matka Angelica Rizzo to duchowy filar naszego przedsięwzięcia także tutaj w Polsce, choć jeszcze nie beatyfikowana (zmarła 2 lata temu), to wierzymy, że wraz naszymi patronami: św. Maksymilianem i św. Janem Pawłem II, postarają się o potrzebne nadprzyrodzone wsparcie dla tego dzieła...

- poinformował na portalu społecznościowym facebook.com ksiądz Piotr Wojciech Wiśniowski z Fundacji Vide et Crede im. św. Jana Pawła II.


Wrocławska Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II działa od 2013 roku. Jej celem jest promowanie takich wartości jak wiara, rodzina, obrona życia oraz patriotyzm. Specjalizuje się w ewangelizacji wizualnej - bilboardowej i filmowej. W 2014 roku fundacja dołączyła do organizatorów istniejącej od 2013 roku TV Rodzina (więcej tutaj),

EWTN Eternal Word Television Network, Inc. to amerykańska, religijna, katolicka sieć medialna działająca na całym świecie. Grupa ma w swoim portfolio serwisy internetowe, drukowane wydawnictwa oraz kanały telewizyjne i radiowe. Programy nadawane są w językach angielskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...