reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe odcinki „OK K.O.!...” w Cartoon Network

dodano: 2018-04-02 02:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz” („OK K.O.! Let’s Be Heroes”) grafika rysunek animacja bajka Na antenę Cartoon Network powracają przygody młodego herosa o imieniu K.O. W premierowych odcinkach pierwszego sezonu „OK K.O.! Po prostu walcz” („OK K.O.! Let’s Be Heroes”) bohaterów czekają zaskakujące transformacje, które wywołają spore zamieszanie w ich życiu. Premiera nowy odcinków odbędzie się w poniedziałek, 2 kwietnia br. o godz. 15:35.

Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz” („OK K.O.! Let’s Be Heroes”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na antenę Cartoon Network powracają przygody młodego herosa o imieniu K.O. W premierowych odcinkach pierwszego sezonu „OK K.O.! Po prostu walcz” bohaterowie zmienią się między innymi w szkielety i wilkołaki, jednak nie zawsze będą potrafili bez problemu wrócić do własnych postaci. Premiera nowych odcinków serialu odbędzie się w poniedziałek, 2 kwietnia br. o godzinie 15:35. 

Dzielny K.O. uparcie szlifuje swoje umiejętności, aby zostać najpotężniejszym herosem Lakewood Plaza. Wkrótce bohater będzie miał dobrą okazję, by przetestować swoją gotowość do walki. Miasteczko zostanie zaatakowane przez niebezpiecznego robota. Aby stawić mu czoło, K.O., Enid i Rad dadzą się ukąsić Puszkowi Staruszkowi, dzięki czemu przemienią się w najprawdziwsze wilkołaki. Największe problemy zaczną się jednak wtedy, kiedy będą chcieli wrócić do swoich postaci.

W jednym z nowych odcinków Lakewood odwiedzi też podejrzany handlarz, który zaoferuje tajemniczego pilota, zmieniającego wszystko w poruszający się i mówiący szkielet. Mieszkańcy będą zachwyceni urządzeniem, poza K.O., który jako jedyny zostanie poddany przemianie. Kiedy kupiec będzie chciał sprzedać pilota wrogim herosom, chłopak będzie musiał przekonać swoich przyjaciół, że potężny gadżet nie jest tak zabawny, jak im się wydaje.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu „OK K.O! Po prostu walcz” odbędzie się w poniedziałek, 2 kwietnia o 15:35 - emisja od poniedziałku do niedzieli o godzinie 15:35 (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „OK K.O.! Po prostu walcz”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „OK K.O.! Po prostu walcz”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „OK K.O.! Po prostu walcz”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „OK K.O.! Po prostu walcz”, foto: Time Warner


„OK K.O.! Po prostu walcz” - sezon 1., nowe odcinki, emisja codziennie (od 2 kwietnia 2018 roku) o 15:35 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

129 zł Więcej...
reklama