reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska: Zmiany w usłudze Internetu

dodano: 2018-04-05 15:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Multimedia Polska

Multimedia Polska Od 1 kwietnia br. w ramach Multimediów Polska dostępne są nowe prędkości dla usługi Internetu stacjonarnego w technologii światłowodowej: Biznes Internet 250 Mb+ oraz Biznes Internet 500 Mb+. Ponadto dostępne są nowe usługi dodatkowe do usługi Multimedia Internet: Gwarancja SLA, Emil – Bezpieczny Internet, a także HBO Go Net.

Multimedia Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gwarancja SLA to usługa, dzięki której Multimedia zapewniają abonentom usunięcie zgłoszonej awarii do 9 godzin od chwili formalnego zgłoszenia. Jeżeli usługi nie uda się przywrócić, to abonent nabywa prawo do rekompensaty w wysokości 15 proc. opłaty za abonament za Pakiet Internet objęty Gwarancją SLA, którego dotyczy awaria, za każdy rozpoczęty dzień zwłoki w usunięciu awarii ponad czas naprawy. Usługa jest dostępna dla osób fizycznych prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową, wspólników spółki cywilnej w zakresie wykonywanej przez nich działalności gospodarczej, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną posiadającym zawartą z operatorem umowę abonencką na świadczenie usługi Multimedia Internet.

Emil – Bezpieczny Internet to usługa zabezpieczająca urządzenia i łącze internetowe abonenta. Oprócz panelu antywirusowego zawiera w sobie funkcjonalności chroniące pocztę elektroniczną, blokujące możliwość szpiegowania w sieci, itp. Dostępne są pakiety chroniące od 3 do 10 urządzeń stacjonarnych i mobilnych.

HBO GO Net to dostęp do serwisu HBO GO bez konieczności posiadania usługi telewizyjnej. W serwisie znajdują się filmy i seriale produkcji HBO.

Zmiany w cenniku usługi Multimedia Internet polegające na wprowadzeniu nowych pakietów i usług dodatkowych wejdą w życie 1 maja 2018 roku.

W przypadku braku akceptacji tych zmian, abonenci usługi Multimedia Internet mają prawo wypowiedzenia umowy abonenckiej o jej świadczenie, z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, składając oświadczenie w formie pisemnej, a z tego prawa mogą skorzystać do dnia wejścia w życie proponowanych zmian. Skorzystanie z tego uprawnienia rodzić będzie obowiązek zwrotu ulgi w opłatach przyznanej przez operatora.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Konwerter Twin Inverto Black Ultra

Nowy, podwójny konwerter Inverto IDLB-TWNL40-ULTRA-OPP o wsp. szumów 0,2dB z...

89 zł Więcej...
reklama