reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska: Zmiany w usłudze Internetu

dodano: 2018-04-05 15:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Multimedia Polska

Multimedia Polska Od 1 kwietnia br. w ramach Multimediów Polska dostępne są nowe prędkości dla usługi Internetu stacjonarnego w technologii światłowodowej: Biznes Internet 250 Mb+ oraz Biznes Internet 500 Mb+. Ponadto dostępne są nowe usługi dodatkowe do usługi Multimedia Internet: Gwarancja SLA, Emil – Bezpieczny Internet, a także HBO Go Net.

Multimedia Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gwarancja SLA to usługa, dzięki której Multimedia zapewniają abonentom usunięcie zgłoszonej awarii do 9 godzin od chwili formalnego zgłoszenia. Jeżeli usługi nie uda się przywrócić, to abonent nabywa prawo do rekompensaty w wysokości 15 proc. opłaty za abonament za Pakiet Internet objęty Gwarancją SLA, którego dotyczy awaria, za każdy rozpoczęty dzień zwłoki w usunięciu awarii ponad czas naprawy. Usługa jest dostępna dla osób fizycznych prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową, wspólników spółki cywilnej w zakresie wykonywanej przez nich działalności gospodarczej, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną posiadającym zawartą z operatorem umowę abonencką na świadczenie usługi Multimedia Internet.

Emil – Bezpieczny Internet to usługa zabezpieczająca urządzenia i łącze internetowe abonenta. Oprócz panelu antywirusowego zawiera w sobie funkcjonalności chroniące pocztę elektroniczną, blokujące możliwość szpiegowania w sieci, itp. Dostępne są pakiety chroniące od 3 do 10 urządzeń stacjonarnych i mobilnych.

HBO GO Net to dostęp do serwisu HBO GO bez konieczności posiadania usługi telewizyjnej. W serwisie znajdują się filmy i seriale produkcji HBO.

Zmiany w cenniku usługi Multimedia Internet polegające na wprowadzeniu nowych pakietów i usług dodatkowych wejdą w życie 1 maja 2018 roku.

W przypadku braku akceptacji tych zmian, abonenci usługi Multimedia Internet mają prawo wypowiedzenia umowy abonenckiej o jej świadczenie, z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, składając oświadczenie w formie pisemnej, a z tego prawa mogą skorzystać do dnia wejścia w życie proponowanych zmian. Skorzystanie z tego uprawnienia rodzić będzie obowiązek zwrotu ulgi w opłatach przyznanej przez operatora.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...
reklama