reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tomasz Smokowski od jesieni w Polsacie?

dodano: 2018-04-06 14:55 | aktualizacja: 2018-04-06 15:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

Tomasz Smokowski Tomasz Smokowski ma jesienią br. rozpocząć pracę w Telewizji Polsat, wynika z ustaleń „Presserwisu”. Wcześniej ten dziennikarz sportowy pracował w Canal+, ale po 23 latach zdecydował się odejść. W sierpniu ub.r. powiedział, że rezygnacja jest „podyktowana kiełkującą w nim od wielu miesięcy chęcią zrobienia czegoś na własny rachunek i na własne ryzyko”. - Być sobie sterem, żaglem i okrętem. Mam 43 lata i to może ostatni moment, by spróbować zbudować coś od nowa i od podstaw, żeby za 20 lat na starość nie żałować: A może mogłem się sprawdzić” - dodał (za „SportoweFakty”).

Tomasz Smokowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak dowiedział się „Presserwis”, Smokowski ma w kanałach Polsatu komentować m.in. mecze Ligi Mistrzów UEFA, do której prawa nadawca nabył od sezonu 2018/2019 (aktualnie mecze można oglądać w kanałach platformy nc+).

Tomasz Smokowski, którego do końca sierpnia br. obowiązuje zakaz konkurencji, odmówił komentarza w tej sprawie. Podobnie Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, i Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy nadawcy.

Smokowski rozstał się z Canal+ w listopadzie ub.r., razem z Andrzejem Twarowskim. Według wcześniej pojawiających się informacji, obaj mają dołączyć do zespołu internetowego radia sportowego ZapinamyPasy.pl. Dodajmy, że niedawno z tego projektu wycofał się szef redakcji Michał Gąsiorowski, pracujący wcześniej w radiowej Trójce. Poinformował, że zbyt wiele różnic dzieli go i właścicieli w wizji radia i całego projektu ZapinamyPasy.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...
reklama