reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tomasz Smokowski od jesieni w Polsacie?

dodano: 2018-04-06 14:55 | aktualizacja: 2018-04-06 15:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

Tomasz Smokowski Tomasz Smokowski ma jesienią br. rozpocząć pracę w Telewizji Polsat, wynika z ustaleń „Presserwisu”. Wcześniej ten dziennikarz sportowy pracował w Canal+, ale po 23 latach zdecydował się odejść. W sierpniu ub.r. powiedział, że rezygnacja jest „podyktowana kiełkującą w nim od wielu miesięcy chęcią zrobienia czegoś na własny rachunek i na własne ryzyko”. - Być sobie sterem, żaglem i okrętem. Mam 43 lata i to może ostatni moment, by spróbować zbudować coś od nowa i od podstaw, żeby za 20 lat na starość nie żałować: A może mogłem się sprawdzić” - dodał (za „SportoweFakty”).

Tomasz Smokowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak dowiedział się „Presserwis”, Smokowski ma w kanałach Polsatu komentować m.in. mecze Ligi Mistrzów UEFA, do której prawa nadawca nabył od sezonu 2018/2019 (aktualnie mecze można oglądać w kanałach platformy nc+).

Tomasz Smokowski, którego do końca sierpnia br. obowiązuje zakaz konkurencji, odmówił komentarza w tej sprawie. Podobnie Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, i Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy nadawcy.

Smokowski rozstał się z Canal+ w listopadzie ub.r., razem z Andrzejem Twarowskim. Według wcześniej pojawiających się informacji, obaj mają dołączyć do zespołu internetowego radia sportowego ZapinamyPasy.pl. Dodajmy, że niedawno z tego projektu wycofał się szef redakcji Michał Gąsiorowski, pracujący wcześniej w radiowej Trójce. Poinformował, że zbyt wiele różnic dzieli go i właścicieli w wizji radia i całego projektu ZapinamyPasy.pl.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Pozycjoner Moteck V-Box II DiSEqC1.2

Tajwański pozycjoner DiSEqC1.2 marki Moteck V-Box II do sterowania siłownikiem...

240 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...
reklama