Friedrichshafen - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w Polsacie Sport

dodano: 2018-04-09 12:14 | aktualizacja: 2018-04-09 12:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: polsatsport.pl

FIVB siatkówka We wtorek 10 kwietnia ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  zgra na wyjeździe z niemieckim Friedrichshafen o awans do Final Four Ligi Mistrzów CEV. Transmisja w Polsacie Sport.

Zaksa Kędzierzyn-Koźle PlusLiga siatkówka Liga Mistrzów CEV

Mecz u siebie zakończył się zwycięstwem ZAKSY 3:2, co nie jest najlepszym wynikiem we własnej hali. ZAKSA pewnie wygrała dwa pierwsze sety i potem niestety zagrała wg zasady: „jeśli nie wygrywasz 3:0 to możesz przegrać 2:3" - nie dużo brakło!.

ZAKSA musi po prostu wygrać rewanżowe spotkanie, aby awansować do Final Four. Jeśli przegra 0:3 lub 1:3 odpadnie z rywalizacji, natomiast jeśli ulegnie 2:3, to wtedy o ostatecznej promocji zadecyduje tzw. złoty set. O sukces może nie być łatwo.