reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dwa kanały Polsat Sport Premium na Ligę Mistrzów

dodano: 2018-04-10 10:19 | aktualizacja: 2018-04-10 10:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl

Polsat Sport Dwa nowe kanały Telewizji Polsat, które od najbliższego sezonu będą pokazywać mecze Ligi Europy i Ligi Mistrzów UEFA, będą nazywać się Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Nadawca złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o zmianę nazw stacji Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, na które ma już koncesje, ale których do tej pory nie uruchomił.

Liga Mistrzów UEFA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy sezon piłkarskiej Ligi Europy i Ligi Mistrzów UEFA zostanie otwarty w sierpniu tego roku. Będzie się on wiązać z dużymi zmianami dla miłośników tych rozgrywek.

Po pierwsze, mecze nie będą dłużej pokazane w kanałach platformy nc+, a w kanałach Telewizji Polsat. Nadawca zakupił bowiem prawa do tych europejskich pucharów i przez trzy kolejne sezony, do 2021 roku przeprowadzi transmisje z łącznie 1029 meczów. Spotkania będzie można oglądać w nowo uruchomionych kanałach - Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Na razie nie jest jednak jasne, kto i na jakich zasadach uzyska do niech dostęp.

Po drugie, Liga Mistrzów od nowego sezonu będzie pokazywana o nowych porach, śladem Ligi Europy - spotkania będą rozgrywane o godzinach 19:00 i 21:00, a nie jak do tej pory o 20:45.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...
reklama