reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszył program @Oznacz Corab

dodano: 2018-04-12 13:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: Corab

Corab Ruszyła pierwsza edycja projektu @Oznacz Corab. Lider w produkcji anten i uchwytów satelitarnych postanowił docenić swoich Partnerów B2B i zachęcić kolejne firmy do wzięcia udziału w akcji. Na czym polega? Jak można zgłosić udział?

Corab konkurs oznacz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
@Oznacz Corab dedykowany dla klientów biznesowych

Wspomniany program kierowany jest do firm, które dystrybuują lub instalują sprzęt produkcji Corab. Sprzedajesz ich produkty w swoim sklepie internetowym lub prezentujesz go na swojej stronie? Realizujesz projekty z wykorzystaniem towaru produkcji Corab? Oznaczaj markę w mediach społecznościowych, na forach czy firmowych stronach internetowych. Najciekawsze treści czy realizacje będą przez nich udostępniane, co zwiększy zasięg ich dotarcia.

Co można wygrać?

Firmy, które będą najbardziej aktywne w internecie i najczęściej będą oznaczać (linkować) Corab, zostaną zaproszone do udziału w szkoleniu marketingowym. Podczas spotkania poznają sprawdzone sposoby, dzięki którym będą zarabiać w sieci. Można również wygrać nagrody rzeczowe oraz bony.

Jak przystąpić do programu? Poznaj zasady przystąpienia

W pierwszym kroku należy wysłać informację o chęci zgłoszenia swojej firmy do programu na adres mailowy: marketing(malpa)corab.com.pl. W odpowiedzi zostaną przesłane szczegóły oraz instrukcja. Następnie @Oznaczamy Corab na swoich stronach www czy w mediach społecznościowych i do 7 lipca wysyłamy listę linków do podstron, gdzie jest takie oznaczenie (linkowanie).

Więcej dowiesz się na stronie Corab.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Artykuł sponsorowany


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama