reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszył program @Oznacz Corab

dodano: 2018-04-12 13:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: Corab

Corab Ruszyła pierwsza edycja projektu @Oznacz Corab. Lider w produkcji anten i uchwytów satelitarnych postanowił docenić swoich Partnerów B2B i zachęcić kolejne firmy do wzięcia udziału w akcji. Na czym polega? Jak można zgłosić udział?

Corab konkurs oznacz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
@Oznacz Corab dedykowany dla klientów biznesowych

Wspomniany program kierowany jest do firm, które dystrybuują lub instalują sprzęt produkcji Corab. Sprzedajesz ich produkty w swoim sklepie internetowym lub prezentujesz go na swojej stronie? Realizujesz projekty z wykorzystaniem towaru produkcji Corab? Oznaczaj markę w mediach społecznościowych, na forach czy firmowych stronach internetowych. Najciekawsze treści czy realizacje będą przez nich udostępniane, co zwiększy zasięg ich dotarcia.

Co można wygrać?

Firmy, które będą najbardziej aktywne w internecie i najczęściej będą oznaczać (linkować) Corab, zostaną zaproszone do udziału w szkoleniu marketingowym. Podczas spotkania poznają sprawdzone sposoby, dzięki którym będą zarabiać w sieci. Można również wygrać nagrody rzeczowe oraz bony.

Jak przystąpić do programu? Poznaj zasady przystąpienia

W pierwszym kroku należy wysłać informację o chęci zgłoszenia swojej firmy do programu na adres mailowy: marketing(malpa)corab.com.pl. W odpowiedzi zostaną przesłane szczegóły oraz instrukcja. Następnie @Oznaczamy Corab na swoich stronach www czy w mediach społecznościowych i do 7 lipca wysyłamy listę linków do podstron, gdzie jest takie oznaczenie (linkowanie).

Więcej dowiesz się na stronie Corab.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Artykuł sponsorowany


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa Red Eagle Dynamic UFO dookólna

Antena szerokopasmowa Red Eagle Dynamic UFO jest przeznaczona do pracy...

49 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way AND-4x4 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

DI-WAY AND-4X4 DVB-T2 H.265 to urządzenie multimedialne 4K na Androidzie...

309 zł Więcej...