reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya: Nowe kanały, w tym Eleven Sports 4

dodano: 2018-04-13 13:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Toya Sieć kablowa Toya dołącza do oferty telewizyjnej cztery nowe kanały - Eleven Sports 4 HD i TV Okazje HD (pakiet Oszczędny) oraz VH1 Classic i Red Carpet TV HD - znany wcześniej pod nazwami ETV i Edusat (pakiet Wygodny). Łącznie po zmianach w ofercie Toya znajduje się 249 kanałów, w tym 125 w HD. Nowe kanały będzie można oglądać również poprzez platformę Toya GO, w domu i poza domem. Łącznie będzie tam już 113 kanałów.

Eleven Sports 4 LaLiga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo od 16 kwietnia br. rusza kontynuacja promocji „Warto na dłużej”, która jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych abonentów. Główną jej cechą jest premiowanie abonentów, którzy posiadają lub zamówią dwie usługi: telewizyjną i internetową. Promocja obejmuje także wszystkie usługi solo i obniża opłaty miesięczne w całym okresie zobowiązania z gwarancją niższej ceny przy przedłużeniu umowy po okresie promocji.

Toya kolejny raz, bez zmiany ceny, wprowadza dla abonentów indywidualnych nowe, wyższe prędkości we wszystkich pakietach internetowych, poza najniższym 6 Mb/s oraz najwyższym 600 Mb/s. W ciągu ostatnich trzech lat to już piąta zmiana, w wyniku której prędkość pobierania i wysyłania danych wzrosła aż sześciokrotnie, informuje operator.

Nowa oferta jest następująca:
  • TOYAnet 30 (dawniej TOYAnet 25) - 30/6 Mbps (dawniej 25/5),
  • TOYAnet 100 - 100/20 Mbps (dawniej 100/15),
  • TOYAnet 150 - 150/25 Mbps (dawniej 150/20),
  • TOYAnet 250 - 250/30 Mbps (dawniej 250/25).

Jak informuje operator, podwyższenie prędkości upload o 20-30 proc. jest związane ze zjawiskiem większego zapotrzebowania na wysyłanie danych i coraz większej aktywności użytkowników w chmurze. We wszystkich pakietach od 100 Mb/s i wyższych dwuzakresowe Wi-Fi w technologii 2,4/5 GHz jest oferowane bez dodatkowych opłat.
 

– Dwa razy do roku, wiosną i jesienią, staramy się mile zaskakiwać swoich abonentów – informuje Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya. – Tym razem, ze względu na coraz większe potrzeby abonentów w wysyłaniu danych, po raz kolejny przyspieszamy pakiety internetowe, powiększając upload o 20-30%. Ogromnie się cieszymy, że od kilkunastu miesięcy nasz Internet jest w czołówce rankingów prędkości w Polsce, według kilku specjalistycznych portali. Z kolei abonenci telewizji cyfrowej powinni być zadowoleni z kolejnych, nowych programów oraz z zastąpienia kanałów SD ich wersjami HD. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, malejącej już liczbie użytkowników odbiorników cyfrowych SD, bezpłatnie wymieniamy je na nowe - HD.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...
reklama