reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya: Nowe kanały, w tym Eleven Sports 4

dodano: 2018-04-13 13:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Toya Sieć kablowa Toya dołącza do oferty telewizyjnej cztery nowe kanały - Eleven Sports 4 HD i TV Okazje HD (pakiet Oszczędny) oraz VH1 Classic i Red Carpet TV HD - znany wcześniej pod nazwami ETV i Edusat (pakiet Wygodny). Łącznie po zmianach w ofercie Toya znajduje się 249 kanałów, w tym 125 w HD. Nowe kanały będzie można oglądać również poprzez platformę Toya GO, w domu i poza domem. Łącznie będzie tam już 113 kanałów.

Eleven Sports 4 LaLiga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo od 16 kwietnia br. rusza kontynuacja promocji „Warto na dłużej”, która jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych abonentów. Główną jej cechą jest premiowanie abonentów, którzy posiadają lub zamówią dwie usługi: telewizyjną i internetową. Promocja obejmuje także wszystkie usługi solo i obniża opłaty miesięczne w całym okresie zobowiązania z gwarancją niższej ceny przy przedłużeniu umowy po okresie promocji.

Toya kolejny raz, bez zmiany ceny, wprowadza dla abonentów indywidualnych nowe, wyższe prędkości we wszystkich pakietach internetowych, poza najniższym 6 Mb/s oraz najwyższym 600 Mb/s. W ciągu ostatnich trzech lat to już piąta zmiana, w wyniku której prędkość pobierania i wysyłania danych wzrosła aż sześciokrotnie, informuje operator.

Nowa oferta jest następująca:
  • TOYAnet 30 (dawniej TOYAnet 25) - 30/6 Mbps (dawniej 25/5),
  • TOYAnet 100 - 100/20 Mbps (dawniej 100/15),
  • TOYAnet 150 - 150/25 Mbps (dawniej 150/20),
  • TOYAnet 250 - 250/30 Mbps (dawniej 250/25).

Jak informuje operator, podwyższenie prędkości upload o 20-30 proc. jest związane ze zjawiskiem większego zapotrzebowania na wysyłanie danych i coraz większej aktywności użytkowników w chmurze. We wszystkich pakietach od 100 Mb/s i wyższych dwuzakresowe Wi-Fi w technologii 2,4/5 GHz jest oferowane bez dodatkowych opłat.
 

– Dwa razy do roku, wiosną i jesienią, staramy się mile zaskakiwać swoich abonentów – informuje Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya. – Tym razem, ze względu na coraz większe potrzeby abonentów w wysyłaniu danych, po raz kolejny przyspieszamy pakiety internetowe, powiększając upload o 20-30%. Ogromnie się cieszymy, że od kilkunastu miesięcy nasz Internet jest w czołówce rankingów prędkości w Polsce, według kilku specjalistycznych portali. Z kolei abonenci telewizji cyfrowej powinni być zadowoleni z kolejnych, nowych programów oraz z zastąpienia kanałów SD ich wersjami HD. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, malejącej już liczbie użytkowników odbiorników cyfrowych SD, bezpłatnie wymieniamy je na nowe - HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Inverto Premium

Konwerter marki Inverto (Luksemburg) Universal Premium, został stworzony, aby sprostać...

69 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

630 zł Więcej...
reklama