reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

F1 TV ruszy w maju od GP Hiszpanii, także w Polsce

dodano: 2018-04-13 17:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Formula 1/satkurier.pl

F1 TV Formuła 1 Nowa usługa internetowa OTT z wyścigami Formuły 1 na żywo ma oficjalnie wystartować na Grand Prix w Hiszpanii w połowie maja br. Do tego czasu F1 TV będzie dostępna jako wersja beta dla zamkniętej grupy użytkowników. Pierwsze transmisje niewielka liczba fanów będzie mogła oglądać już podczas GP Chin w najbliższy weekend. Usługa F1 TV będzie dostępna także w Polsce.

F1 TV Formuła 1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
F1 TV to subskrypcyjna usługa OTT stworzona przez Formula 1 we współpracy z takimi firmami, jak Tata Communications, NBC Playmaker, iStreamPlanet, CSG i Ostmodern. Uruchomienie tego serwisu jest największą jak do tej pory inwestycją F1 w media cyfrowe, czytamy w komunikacie prasowym.

F1 TV będzie obejmować dwa pakiety - F1 TV Pro i F1 TV Access.

F1 TV Pro, jako pakiet premium, będzie zawierać transmisje z wyścigów, w tym podglądy z 20 kamer kierowców, z kamer bocznych i inne. Subskrybenci będą mogli spersonalizować sposób, w jaki oglądają Grand Prix, a także treści, które oglądają oraz to, jak i kiedy uzyskują do nich dostęp. Wszystkie treningi, kwalifikacje i wyścigi będą oferowane na żywo, wraz z konferencjami prasowymi oraz wywiadami przed i po wyścigu. W późniejszym czasie serwis obejmie także relacje z FIA Formula 2 Championship, GP3 Series i Porsche Supercup.

Początkowo usługa F1 TV będzie dostępna tylko w wersji desktop - na stronie internetowej. Z czasem pojawią się aplikacje mobilne na urządzenia z iOS i Androidem, a także Amazon Fire. Do lata serwis ma być dostępny także dla użytkowników Amazon Fire TV, Android TV i Apple TV. Ceny będą zawierać się w widełkach 70-150 dol. rocznie i 8-12 dol. miesięcznie, przy czym mają różnić się na poszczególnych rynkach.

Tańszy pakiet F1 TV Access, bez transmisji na żywo, zapewni dostęp do tekstowych i głosowych relacji w czasie rzeczywistym, a także skrótów z każdego weekendu wyścigowego. Ponadto umożliwi oglądanie archiwalnych materiałów wideo Formuły 1. W momencie startu F1 TV Access będzie dostępny na niemal całym świecie.

Co istotne wyższy pakiet F1 TV Pro będzie dostępny także dla miłośników Formuły 1 w Polsce. Według wcześniejszych informacji, usługa F1 TV miałaby być dostępna w czterech językach - angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Dodajmy, że prawa do pokazywania w naszym kraju transmisji F1 w telewizji ma Eleven Sports.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

630 zł Więcej...
reklama