reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe odcinki „Ben 10” 2 w Cartoon Network

dodano: 2018-04-14 04:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner/satkurier.pl

Cartoon Network „Ben 10” Dzielny Ben Tennyson wraca do Cartoon Network. Waleczny dziesięciolatek tym razem będzie musiał zmierzyć się z tajemniczym przybyszem z kosmosu, który skradnie jego tożsamość, a także ocalić grupę górników uwięzionych w zniszczonej kopalni. Premiera nowych odcinków 2. sezonu serialu „Ben 10" odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia br. o godz. 20:10. 

Cartoon Network „Ben 10”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzielny Ben Tennyson wraca do Cartoon Network, aby uczyć dzieciaki odwagi i wiary we własne możliwości. Waleczny dziesięciolatek tym razem będzie musiał zmierzyć się z tajemniczym przybyszem z kosmosu, który skradnie jego tożsamość, a także ocalić grupę górników uwięzionych w zniszczonej kopalni. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Ben 10” odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia br. o godzinie 20:10. 

Jak zapowiada nadawca, w premierowych odcinkach serialu „Ben 10” nie zabraknie emocji. Główny bohater odwiedzi m.in. muzeum kosmosu, w którym prowadzi się badania nad najdalszymi, niezgłębionymi zakątkami przestrzeni kosmicznej. Zafascynowany Ben odkryje, że w muzealnym laboratorium przebywa tajemniczy przybysz z innej planety. Zachwyt szybko przerodzi się w przerażenie, kiedy kosmita ujawni swoją zdolność transformacji i przybierze postać Bena. Główny bohater będzie musiał udowodnić wszystkim, że to on jest prawdziwym Benem Tennysonem. Innym razem Ben i jego kuzynka, Gwen, połączą siły, by uwolnić górników uwięzionych w zniszczonej kopalni. Oprócz ocalenia nieszczęśników bohaterowie wykażą się również umiejętnościami śledczymi, próbując odkryć, kto odpowiada za katastrofę.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Ben 10” odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia br. o 20:10 w Cartoon Network - emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10. Ponadto widzowie tej stacji mogą oglądać teleturniej „Ben 10 Wyzwanie” (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: Time Warner
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: Time Warner


„Ben 10” - sezon 2., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 16 kwietnia 2018 roku) o 20:10 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

550 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja single)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

590 zł Więcej...

Kabel Cablink Twin GI-19S 5m

Podwójny, biały przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink Twin GI-19S 5m....

14 zł Więcej...
reklama