reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grupa Inter może szyfrować kanały

dodano: 2018-04-15 20:10
autor: RO | źródło: mediasat.info

Inter Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia przerejestrowała licencje satelitarne kanałów grupy Inter Media Group w związku z planowaną zmianą techniczną w ich transmisji. Przekaz satelitarny może być teraz prowadzony z użyciem systemu dostępu warunkowego zamiast FTA.

satelita


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inter, NTN, K1, K2, Mega, Zoom, Piksel TV i Enter Film są nadawane w sposób ogólnodostępny (FTA) na satelicie Astra 4A (4,8°E) z transpondera B36 o częstotliwości 12,399 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK).

Jednocześnie regulator wydał kolejną licencję satelitarną dla kanału Inter+, w której zaznaczył, że dystrybucja jest przeznaczona dla innych krajów.

Przedstawiciel Narodowej Rady, Jurij Artiemienko, przypomniał, że 11 stycznia br. krajowy regulator zezwolił na szyfrowanie z satelity kanałów STB i ICTV.

Jedynym wymogiem Narodowej Rady do zaszyfrowania przekazu w przyszłości jest umożliwienie regulatorowi dostępu do obserwowania nadawanych treści w celu ich monitoringu.

Według ostatnich informacji, grupa czterech największych grup medialnych na Ukrainie (StarLightMedia, 1+1 Media, Media Group Ukraine, Inter Media Group) planuje zaszyfrować swoje kanały na satelicie jesienią 2018 roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...
reklama