reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Insys: Integracja z usługami Amazon Web Services

dodano: 2018-04-16 10:22
autor: Jarzy Kruczek | źródło: Insys

Insys Firma Insys zintegrowała poprzez API swoje rozwiązania z Amazon Web Services w celu usprawnienia dostarczania i zarządzania treściami wideo w usłudze OTT. Platforma InsysPLAY oraz produkt white label OTT InsysGO zostały zintegrowane z usługami AWS Elemental MediaLive oraz Elemental MediaPackage z grupy usług Amazon Media Services.

Insys


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas targów NAB 2018, które odbywały się w dniach 9-12 kwietnia w Las Vegas, prezentowane na stoisku targowym Amazon Web Services było demo działającej integracji Insys z usługami AWS Media Services

Jak informuje Insys, zintegrowanie rozwiązań Insys z AWS Elemental MediaLive i AWS Elemental MediaPackage za pomocą interfejsu API sprawi, że kanały na żywo tworzone przez operatorów lub nadawców staną się wydajnymi i wysokiej jakości strumieniami sygnałów wideo. Strumienie mogą być dostarczane za pośrednictwem zarówno protokołu MPEG-DASH, jak i HLS w celu zapewnienia kompatybilności między różnymi ekranami i urządzeniami dla wiodących platform takich jak Android, iOS oraz web. Jak zapewnia Insys, dzięki temu operatorzy mogą łatwo zaoferować w swoich serwisach OTT zaawansowane funkcje dla oglądania kanałów na żywo takie jak zatrzymanie oglądania kanału, przesunięcia go do tyłu lub rozpoczęcie oglądania od początku.

Platforma InsysPLAY i usługa InsysGO może być wdrożona na bazie integracji z usługami AWS lub też na urządzeniach operatora i w jego lokalizacji.
 

– W dzisiejszych czasach dostawcy treści powinni być wysoce elastyczni, aby móc ze sobą konkurować. Muszą wprowadzać nowe usługi i dostosowywać swoją ofertę w zakresie OTT do zmieniających się preferencji i przyzwyczajeń widzów – podkreśla Krzysztof Bartkowski, prezes zarządu spółki Insys. – Integracja naszych usług z usługami AWS Media Services za pomocą interfejsu API uzupełnia naszą platformę o funkcjonalność kompleksowego zarządzania treściami w chmurze. Elastyczny i skalowalny system przetwarzania sygnału wideo oraz możliwości pakowania strumienia, skracają czas wprowadzenia nowych kanałów do oferty operatorów lub nadawców bez dodatkowej potrzeby zakupu i instalowania sprzętu


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...
reklama