reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3-5.05 Wystawa CE China 2018 w Shenzhen

dodano: 2018-04-17 13:33 | aktualizacja: 2018-04-17 14:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Messe Berlin

CE China Podczas trzeciej edycji targów CE China, które odbędą się w dniach 3-5 maja br. w Shenzhen, główne międzynarodowe marki artykułów gospodarstwa domowego zaprezentują swoje najnowsze produkty. CE China jest doskonałą okazją dla chińskich i międzynarodowych producentów do przedstawienia swoich innowacji konsumentom i detalistom w Chinach i całej Azji. W wystawie udział wezmą m.in. Bosch, Haier i Midea.

CE China


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bosch, marka niemieckiej firmy BSH, jest znana z produkcji wysokiej jakości sprzętu AGD. Według opublikowanych ostatnio przez BSH danych, Chiny nadal są głównym motorem jej działalności. Z rekordowymi inwestycjami w badania i rozwój poczynionymi w ubiegłym roku, główny nacisk kładziony jest na dalszy rozwój segmentu inteligentnej kuchni. Firma testuje również usługi, które umożliwiają konsumentom indywidualną konfigurację urządzeń gospodarstwa domowego za pośrednictwem sieci społecznościowych takich jak WeChat.

Międzynarodowa marka Midea zaopatruje rynki na całym świecie w szeroką gamę urządzeń gospodarstwa domowego, w tym urządzenia kuchenne, lodówki, pralki i inne. Na CE China firma nie tylko zaprezentuje swoje najnowsze produkty, ale zapewni także bardziej szczegółowe informacje w ramach IFA Retail University @ CE China.

Haier to kolejna ważna międzynarodowa marka wykorzystująca CE China jako okazję do prowadzenia biznesu poprzez kontakt z konsumentami i głównymi detalistami. Portfolio produktów gospodarstwa domowego firmy obejmuje przede wszystkim duży sprzęt AGD.

Jak poinformował organizator, lista międzynarodowych marek na CE China wciąż rośnie. Między innymi CASO Design, Clean Air, Ezviz, Galanz, Gree, GYPI, LifaAir, Severin, Fakir oraz Richmond & Finch wykorzystają tę okazję do zaprezentowania swoich produktów i innowacji w Shenzhen. Oficjalnymi partnerami CE China są najwięksi chińscy detaliści, tacy jak Suning, Tmall/ Alibaba i JD.com.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przełącznik HDMI 5x1 4K/60Hz z pilotem

Sumator HDMI: 5 wejść - 1 wyjście tzw. HDMI switcher...

175 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 550 zł Więcej...
reklama