reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Player+ BOX od nc+ i TVN jeszcze w 2018

dodano: 2018-04-18 10:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

Canal Cube S Player+ BOX Player+ BOX to nazwa nowego urządzenia OTT platformy nc+ i Grupy TVN, które umożliwi dostęp do oferty Playera i do kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Jak dowiedziały się Wirtualnemedia.pl, ma trafić na rynek jeszcze w tym roku.

Player+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Player+ BOX po podłączeniu do internetu pozwoli na dostęp do pełnej oferty Player+ (kanały płatnej telewizji, kanały premium Canal+ i HBO oraz treści VOD), a po podłączeniu do anteny - także do kanałów naziemnej telewizji cyfrowej.
 

- Nasze plany nie uległy zmianie, pracujemy intensywnie nad tym, aby Player+ BOX pojawił się na rynku w niedalekiej przyszłości - tłumaczy Jacek Balicki, wiceprezes ds. marketingu w nc+ (za Wirtualnemedia.pl).

Przypomnijmy, że wprowadzenie nowego urządzenia zapowiedziano w listopadzie ub.r. podczas konferencji dotyczącej nowej oferty Player+. Pierwsze testy techniczne oprogramowania przeprowadzono jesienią, a Player+ BOX ma trafić do sprzedaży jeszcze w 2018 roku. Jedną z jego funkcji ma być backward EPG, czyli możliwość zapoznania się z tą częścią ramówki kanału telewizyjnego, która została już wyemitowana.

Player+ BOX to niewielkie urządzenie w kształcie sześcianu o boku 8,5 cm. Z wyglądu jest bardzo podobne, o ile nie identyczne, do tego prezentowanego przez francuską platformę Canal jeszcze w 2015 roku - Cube S.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

399 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...
reklama