reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Player+ BOX od nc+ i TVN jeszcze w 2018

dodano: 2018-04-18 10:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

Canal Cube S Player+ BOX Player+ BOX to nazwa nowego urządzenia OTT platformy nc+ i Grupy TVN, które umożliwi dostęp do oferty Playera i do kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Jak dowiedziały się Wirtualnemedia.pl, ma trafić na rynek jeszcze w tym roku.

Player+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Player+ BOX po podłączeniu do internetu pozwoli na dostęp do pełnej oferty Player+ (kanały płatnej telewizji, kanały premium Canal+ i HBO oraz treści VOD), a po podłączeniu do anteny - także do kanałów naziemnej telewizji cyfrowej.
 

- Nasze plany nie uległy zmianie, pracujemy intensywnie nad tym, aby Player+ BOX pojawił się na rynku w niedalekiej przyszłości - tłumaczy Jacek Balicki, wiceprezes ds. marketingu w nc+ (za Wirtualnemedia.pl).

Przypomnijmy, że wprowadzenie nowego urządzenia zapowiedziano w listopadzie ub.r. podczas konferencji dotyczącej nowej oferty Player+. Pierwsze testy techniczne oprogramowania przeprowadzono jesienią, a Player+ BOX ma trafić do sprzedaży jeszcze w 2018 roku. Jedną z jego funkcji ma być backward EPG, czyli możliwość zapoznania się z tą częścią ramówki kanału telewizyjnego, która została już wyemitowana.

Player+ BOX to niewielkie urządzenie w kształcie sześcianu o boku 8,5 cm. Z wyglądu jest bardzo podobne, o ile nie identyczne, do tego prezentowanego przez francuską platformę Canal jeszcze w 2015 roku - Cube S.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

219 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama