reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tomasz Sekielski rozpoczyna współpracę z WP

dodano: 2018-04-18 17:25
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP

Tomasz Sekielski Od czwartku, 19 kwietnia br. rusza autorski vlog Tomasza Sekielskiego. Będzie publikowany w serwisie WP Opinie oraz na stronie głównej WP.

Tomasz Sekielski WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Tomasz Sekielski ma szczególną umiejętność maksymalnego angażowania czytelników i widzów w historie, które relacjonuje. Jego odważne komentarze zmuszają do zajęcia własnego stanowiska w sprawie. Dlatego cieszymy się, że użytkownicy Wirtualnej Polski będą mogli konfrontować swoje poglądy z tym, jak najbardziej aktualne wydarzenia widzi czołowy polski dziennikarz

– mówi Marcin Ręczmin, szef działu opinii w Wirtualnej Polsce.

Tomasz Sekielski dla WP będzie relacjonował sprawy bieżące, zarówno z Polski, jak i zagranicy.
 

W moim autorskim vlogu bez ściemy, bez tematów tabu i bez cenzury będę mówił o tym, co mnie porusza, interesuje, czasami śmieszy, a czasami wkurza. Będę mówił o wszystkim, co najważniejsze w otaczającym nas świecie

– wyjaśnia Tomasz Sekielski.

Tomasz Sekielski jest znanym dziennikarzem śledczym i publicystą z wieloletnim stażem. Karierę dziennikarską zaczynał w bydgoskim radiu VOX. Następnie pracował w radiu Wawa oraz RDC. Od 1997 roku był reporterem „Faktów” TVN, a następnie prowadził swoje autorskie programy, w tym „Teraz my”. Stworzył program reporterski „Czarno na białym” w TVN24. W 2012 roku przeszedł do Telewizji Polskiej, gdzie był twórcą programu „Po prostu”. Pracował również w stacji Nowa TV. Na początku 2018 roku uruchomił kanał w serwisie YouTube i rozpoczął zbiórkę funduszy na realizację dokumentu o pedofilii w polskim Kościele. Jest ona dostępna pod adresem www.patronite.pl/sekielski.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Pozycjoner Moteck V-Box II DiSEqC1.2

Tajwański pozycjoner DiSEqC1.2 marki Moteck V-Box II do sterowania siłownikiem...

240 zł Więcej...

Złącze F Cabelcon samokompresyjne

Specjalne złącze samokompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2,50 zł Więcej...
reklama