reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

7 nowych śledztw przeciwko RT

dodano: 2018-04-22 20:49
autor: RO | źródło: a516digital.com

RT Brytyjski regulator rynku medialnego Ofcom przyjrzy się działalności produkowanej w Moskwie stacji telewizyjnej RT. Po chemicznym ataku w Salisbury May na byłego brytyjskiego szpiega i jego córkę, Ofcom zaobserwował wzrost liczby programów w tej stacji, które mogą naruszać brytyjskie przepisy dotyczące nadawania.

RT Russia Today


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ofcom chce przeprowadzić siedem nowych śledztw wobec RT. Chodzi o dwa odcinki programu „Sputnik” (z 17 marca i 7 kwietnia), dwa odcinki „Crosstalk” (z 13 i 16 kwietnia), dwóch wydań wiadomości (z 18 i 30 marca) i emisji „Worlds Apart with Oksana Boyko” z 1 kwietnia. Wątpliwość budzi bezstronność programów informacyjnych i dokumentalnych emitowanych na antenie RT.

Brytyjski regulator powiedział, że ogłosi wyniki tych śledztw "tak szybko, jak będzie to możliwe". Sprawdzi również, czy TV Novosti, firma obsługująca RT, jest właściwym posiadaczem licencji.

Dochodzenie może mieć wpływ na nadawanie RT w Wielkiej Brytanii i poza nią, ponieważ nadawca dysponuje licencjami Ofcom na rozpowszechnianie w tym kraju i Europie.

Źródło: a516digital.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...

Zabezpieczenie przepięciowe Signal

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe TV-Sat wtyk F/ gniazdo F z firmy Signal

20 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...
reklama