LE: Arsenal - Atletico w Canal+ Now 4K

dodano: 2018-04-25 10:52 | aktualizacja: 2018-04-25 12:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: nc+

CANAL+ Now 4K Nowość 360 W czwartek 26 kwietnia o godz. 21:00 ciekawie zapowiadają się mecze półfinałowe Ligi Europy UEFA. Istotne jest to, że najlepszy mecz Arsenal FC - Atletico Madryt  zostanie pokazany w jakości HD na kanałach Eurosport 1 i Canal+ Sport, ale w technologii 4K pokaże do Canal+ Now 4K.  Drugi mecz Olympique Marsylia - FC Salzburg w TVP Sport.

Atletico Madryt, Copa del Rey, Canal+ Now 4K Liga Mistrzów Liga Europy

Arsenal Londyn - Atletico Madryt
Niektórzy właśnie tak wyobrażali sobie tegoroczny finał Ligi Europy UEFA. Atletico nie bez problemu poradziło sobie w 1/4 finału Ligi Europy UEFA z portugalskim Sportingiem Lizbona. Hiszpański zespół po zwycięstwie w pierwszym meczu 2-0, w rewanżu przegrał 0-1. Sporting miał również dogodne sytuacje, aby doprowadzić do dogrywki. Tak się jednak nie stało i to Atletico zmierzy się w półfinale z Arsenalem, który wyeliminował CSKA Moskwa.

Olympique Marsylia - FC Salzburg
Austriacy po szaleńczej pogoni w rewanżu wyeliminowali w ćwierćfinale włoskie Lazio. Salzburg przegrał pierwszy mecz 2-4. Rewanż również ułożył się po myśli rzymian - w 55. minucie prowadzi 1-0 po golu Ciro Immobile. Później stało się jednak coś niesamowitego. Salzburg wyrównał po 60 sekundach, a od 72 do 76 minuty zdobył 3 bramki! W tym sezonie europejskich pucharów niemożliwe po prostu nie istnieje.