reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Komediowo-kabaretowy cykl „La La Poland” w TVP2 [wideo]

dodano: 2018-04-25 12:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: TVP

„La La Poland” TVP Startuje „La La Poland” – nowy, komediowo-kabaretowy cykl Dwójki. Najnowsza produkcja TVP2 to absurdalna podróż w głąb niezwykłej krainy znanej jako La La Poland, z jej wszystkimi śmiesznostkami i powagą, grozą i urokiem, błazenadą i powabem…

„La La Poland” TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z bohaterami – kręconych techniką filmową – humorystycznych filmów, scenek, ujęć oraz skeczy przeniesiemy się do niezwykłego świata La La Poland. Spotkamy się  z przyjaciółmi w knajpce, odwiedzimy rozmaite polskie rodziny, wpadniemy na zebranie antyrady pedagogicznej, pokłócimy się przy tradycyjnym polskim stole, wybierzemy się do sklepu i na spacer z psem, zajrzymy do telewizyjnego studia… 
 

Przede wszystkim jednak dotkniemy ambicji i marzeń zwykłego, szarego mieszkańca La La Poland. Przyjrzymy się sprawom, które stoją za jego narodową dumą. Takim, jak choćby program Polskiego Podboju Kosmosu. La La Poland bowiem to światowe mocarstwo i gospodarcza potęga, „pierwszy eksporter ziemniaków na Europę Wschodnią i cykorii na rynki azjatyckie, największy eksporter żyrandoli i stolarki otworowej”, a jego obywatele to naród predestynowany do szczególnych zadań, choć targany spiskami i wichrami historii. La La Poland to także jedyne takie miejsce na ziemi, gdzie dwie, identyczne nuty potrafią zabrzmieć zupełnie inaczej.
 

 
W kolejnych odcinkach wystąpią aktorzy warszawskich teatrów, a także twórcy Kabaretu na Koniec Świata: Iza Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Olga Sarzyńska, Wojciech Solarz, Robert Majewski, Maciej Makowski, Agata Wątróbska, Zuzanna Grabowska, Monika Mariotti, Michalina Sosna, Mateusz Rusin, Krzysztof Szczepaniak. 

„La La Poland” – Premiera w piątek, 27 kwietnia o godzinie 22:20 w TVP2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama