reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prezes Orange: Oferta Orange Love dużym sukcesem

dodano: 2018-04-26 12:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Jean-François Fallacher Orange Polska Spółka Orange Polska opublikowała wyniki operacyjne i finansowe za pierwszy kwartał 2018 roku. Operator zakończył marzec z 875 tys. klientów usług telewizyjnych, w tym 359 tys. klientów IPTV i 515 tys. klientów telewizji satelitarnej (DTH). 597 tys. klientów korzystało z oferty konwergentnej Orange Love.

Orange Love


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ogólna liczba klientów telewizyjnych Orange Polska wzrosła w pierwszym kwartale 2018 roku o 27 tys., przy czym był to wzrost liczby klientów IPTV - baza klientów DTH praktycznie nie uległa zmianie. Na koniec marca z oferty Orange Love korzystało o 46 tys. klientów Orange TV więcej niż trzy miesiące wcześniej. 248 tys. klientów korzystało z oferty światłowodowej (wzrost o 34 tys. w pierwszym kwartale br.).

W ciągu roku niemal o połowę wzrosła liczba indywidualnych klientów korzystających z usług konwergentnych - dwie trzecie z nich ma pakiet Orange Love. Podwoiła się też liczba użytkowników światłowodów.
 

Blisko 1,4 mln klientów indywidualnych i biznesowych korzysta już z naszych usług konwergentnych. Oferta Orange Love, którą wprowadziliśmy przed rokiem, okazała się dużym sukcesem. Szybko rośnie liczba klientów internetu światłowodowego, ponad ćwierć miliona Polaków korzysta z Orange Światłowodu. Pod względem przyłączeń był to jeden z najlepszych kwartałów w historii. Jednocześnie nie zapominamy o tych, którzy wolą kupić tylko usługi mobilne. Tworzymy dla nich atrakcyjne oferty, w których wprowadziliśmy internet bez limitu danych. Wszystko to buduje wartość dla firmy i podstawy przyszłego wzrostu. Cyfryzacja i poprawa efektywności naszych działań również przyczyniają się do tego, że w perspektywie rocznej nasza EBITDA się stabilizuje

– powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F Cabelcon samokompresyjne

Specjalne złącze samokompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2,50 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja single)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

590 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...
reklama