reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prezes Orange: Oferta Orange Love dużym sukcesem

dodano: 2018-04-26 12:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Jean-François Fallacher Orange Polska Spółka Orange Polska opublikowała wyniki operacyjne i finansowe za pierwszy kwartał 2018 roku. Operator zakończył marzec z 875 tys. klientów usług telewizyjnych, w tym 359 tys. klientów IPTV i 515 tys. klientów telewizji satelitarnej (DTH). 597 tys. klientów korzystało z oferty konwergentnej Orange Love.

Orange Love


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ogólna liczba klientów telewizyjnych Orange Polska wzrosła w pierwszym kwartale 2018 roku o 27 tys., przy czym był to wzrost liczby klientów IPTV - baza klientów DTH praktycznie nie uległa zmianie. Na koniec marca z oferty Orange Love korzystało o 46 tys. klientów Orange TV więcej niż trzy miesiące wcześniej. 248 tys. klientów korzystało z oferty światłowodowej (wzrost o 34 tys. w pierwszym kwartale br.).

W ciągu roku niemal o połowę wzrosła liczba indywidualnych klientów korzystających z usług konwergentnych - dwie trzecie z nich ma pakiet Orange Love. Podwoiła się też liczba użytkowników światłowodów.
 

Blisko 1,4 mln klientów indywidualnych i biznesowych korzysta już z naszych usług konwergentnych. Oferta Orange Love, którą wprowadziliśmy przed rokiem, okazała się dużym sukcesem. Szybko rośnie liczba klientów internetu światłowodowego, ponad ćwierć miliona Polaków korzysta z Orange Światłowodu. Pod względem przyłączeń był to jeden z najlepszych kwartałów w historii. Jednocześnie nie zapominamy o tych, którzy wolą kupić tylko usługi mobilne. Tworzymy dla nich atrakcyjne oferty, w których wprowadziliśmy internet bez limitu danych. Wszystko to buduje wartość dla firmy i podstawy przyszłego wzrostu. Cyfryzacja i poprawa efektywności naszych działań również przyczyniają się do tego, że w perspektywie rocznej nasza EBITDA się stabilizuje

– powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...