reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„W to mi maj” w Rock Radiu

dodano: 2018-04-28 05:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Rock Radio Rock Radio (Agora) zaprasza słuchaczy do wspólnego spędzania czasu podczas tegorocznego długiego weekendu kwietniowo-majowego. Specjalnie na majówkę zespół stacji przygotował programy pod hasłem „W to mi maj”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 30 kwietnia br. na antenie stacji pojawi się cykl „Rock Radio na działce, czyli historie nie do grilla”, a w nim opowieści o skandalach z udziałem gwiazd rocka. Kolejne części cyklu będą nadawane przez cały tydzień dwa razy dziennie o różnych porach. 

Rock Radio zaprasza też na specjalne audycje prowadzone przez prezenterów stacji.  We wtorek, 1 maja br. Piotr Kędzierski zabierze słuchaczy do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, gdzie razem z dziennikarzem motoryzacyjnym Patrykiem Mikiciukiem („Legendy PRL” w TVN Turbo - więcej tutaj; „Automaniak” w TVN Turbo - więcej tutaj) opowie o klasykach na czterech kółkach. Programu można będzie słuchać w godzinach 9:00-14:00. Tego samego dnia po godzinie 18:00 Tomasz Miara porozmawia o tajemnicach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie z kronikarką budynku Hanną Szczubełek, która od ponad 57 lat pracuje w zarządzie tego obiektu.

W środę, 2 maja br. na antenie pojawi się poranne „Powstanie Rock Radia” - w audycji nadawanej w godzinach 6:00-10:00 Piotr Kędzierski przyjrzy się najciekawszym i nietypowym flagom świata (więcej tutaj), a w paśmie „Klasyczny wieczór” Mariusz Stelmaszczyk zaprezentuje flagowe klasyki rocka takie, jak „Bohemian rapsody” zespołu Queen czy „Smoke on the water” grupy Deep Purple.

Natomiast w czwartek, 3 maja br. w „Powstaniu Rock Radia” gościem Piotra Kędzierskiego będzie były piłkarz Radosław Majdan („Iron Majdan” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj) - rozmowa na prawdziwie męskie tematy, prowadzona przy majówkowym grillu, będzie na antenie w godzinach 9:00-14:00.
 
Tymon Tymański, Piotr Kędzierski „Kędzior” i ekipa Rock Radia w autobusie AEC Routemaster, foto: Agora
Tymon Tymański, Piotr Kędzierski „Kędzior” i ekipa Rock Radia w autobusie AEC Routemaster, foto: Agora

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 299 zł Więcej...
reklama