reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Umowa Intelsat - Telenor dotycząca tp. na 1°W

dodano: 2018-04-27 17:41 | aktualizacja: 2018-04-28 16:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: Telenor/Intelsat

Telenor_satellite_antena_360px.jpg Amerykański operator satelitarny Intelsat i skandynawski Telenor Satellite podpisali nową umowę dotyczącą wykorzystania pojemności transponderów satelitów na pozycji 0,8°W/1°W. Umowa obejmuje dystrybucję kanałów przez usługi platform DTH w Europie Środkowej i Wschodniej - dotyczy wykorzystywania pojemności na satelitach Thor 5 i Thor 7.

Telenor_satellite_antena_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
 

- Umowa z Intelsatem ma kluczowe znaczenie dla naszego zasięgu w gospodarstwach domowych w Europie Środkowo-Wschodniej i jest niezbędna, aby kontynuować pozytywny rozwój w regionie - powiedział Ole Ledang, dyrektor działu nadawczego Telenor Satellite.

- Mamy silne i pozytywne relacje handlowe z Intelsatem - dodał Ole Ledang.

- Pozycja 1°W zapewnia znaczące korzyści nadawcom, którzy chcą rozszerzyć dystrybucję swoich kanałów na tym szybko rozwijającym się rynku - dodał Rob Cerbone, wiceprezes i dyrektor generalny Intelsatu.

- Dzięki partnerstwu z Telenorem jesteśmy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom klientów w zakresie transmisji, ułatwić wzrost i zapewnić szybką, ekonomiczną dystrybucję dla platform DTH i operatorów kablowych w Europie Środkowej i Wschodniej.


Pojemności satelitów na pozycji 0,8°W/1°W obsługują około 2,2 mln gospodarstw domowych w platformach satelitarnych DTH w Rumunii, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/6

Multiswitch Opticum 5/6 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

150 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...
reklama