reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Złote Przeboje zaprasza na majówkę

dodano: 2018-04-30 02:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje Niecodzienne pomysły na spędzenie najdłuższego weekendu w tym roku, rozmowy z gwiazdami oraz specjalny konkurs dla słuchaczy - to wszystko pojawi się na antenie Radia Złote Przeboje (Agora) w czasie majówki.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najdłuższy tegoroczny weekend Radio Złote Przeboje rozpocznie we wtorek, 1 maja br. o godzinie 8:00 rano - audycją pod tytułem „Majówka last minute”. Kamil Baleja („Taxi Kasa” w kanale Super Polsat - więcej tutaj) doradzi w niej tym, którzy nie mają planów na nadchodzące dni, jak spędzić majówkę nieco inaczej niż zwykle. Zespół rozgłośni sprawdzi, kto jest gotów pomóc spóźnionym słuchaczom przeżyć fantastyczną majową przygodę.

Po godzinie 10:00 Piotr Jaworski pojawi się na antenie razem z mistrzami Polski w grillowaniu, czyli BBQ Team. Jaki jest przepis na idealną marynatę do karkówki, co w języku grillujących oznacza skrót 4F i na czym polega tajemnica najlepiej ugrillowanej kiełbasy na świecie - o tym wszystkim będzie można usłyszeć w audycji „Mistrzowski grill w Radiu Złote Przeboje” do 14:00.

W kolejnej audycji - „Gotowi na mundial”, nadawanej w godzinach 14:00-18:00, Jarosław Tworek będzie sprawdzał nie tylko, czy nasza piłkarska reprezentacja ma szanse wygrać tegoroczny mundial, ale przede wszystkim, czy Rosja jest gotowa na przyjazd naszych, ile kosztuje hotel w mieście, w którym zagrają biało-czerwoni i czy trzeba zabrać ze sobą na wyjazd rozmówki polsko-rosyjskie.

Natomiast wieczorem słuchacze Radia Złote Przeboje poznają prawdziwy fach gwiazd. Beata Kozidrak miała zostać baletnicą, Andrzej Krzywy potrafi naprawiać pralki, a Artur Gadowski jest z zawodu... - no właśnie, kim? Znane postacie opowiedzą Jakubowi Mędrzyckiemu o swoich nietypowych zajęciach w audycji „Zapracowane gwiazdy” (na antenie w godzinach 18:00-22:00).

Trzeci dzień maja Radio Złote Przeboje rozpocznie od spotkania w ogrodzie z braćmi Golec. Rozmowę poprowadzi Tomasz Brhel - programu „Majowy ogród w Radiu Złote Przeboje” będzie można słuchać w czwartek od 8:00 do 10:00.

Po późnym śniadaniu zespół stacji zaprosi słuchaczy na spacer z Grzegorzem Skawińskim, który jest zapalonym kijkarzem. Skawa opowie, jak porządnie zabrać się za nordic walking, czy kiedyś sam uciekał z lekcji W-Fu - jak każdy uczeń i czy panowie z Kombii lubią ćwiczenia, czy raczej leżaki i święty spokój. Na spacerze z Grzegorzem Skawińskim będzie Piotr Jaworski, a ich rozmowa pojawi się w audycji „Skawalking, czyli na spacerze z Grzegorzem Skawińskim”, nadawanej w godzinach 10:00-14:00.

Kolejną antenową propozycją Radia Złote Przeboje będzie konkurs dla słuchaczy - od 14:00 do 18:00 każdy będzie mógł wygrać zestaw piknikowy w zabawie „Co ty wiesz o Polsce?”. Na konkurs zaprosi Jakub Mędrzycki.

Majówka w Radiu Złote Przeboje zakończy się audycją, w której pojawią się gwiazdy obchodzące w tym roku jubileusze - a jest ich zaskakująco dużo. Program „Krótka historia długiej kariery” będzie na antenie 3 maja br. od 18:00 do 22:00 (więcej tutaj).
 
Radio Złote Przeboje zaprasza na majówkę, foto: Agora
Radio Złote Przeboje zaprasza na majówkę, foto: Agora

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

69 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

115 zł Więcej...
reklama