reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Super Express” liderem w serwisie YouTube

dodano: 2018-04-30 07:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Grupa Super Express Jak poinformował wydawca, kanał „Super Expressu” (Grupa ZPR Media) w serwisie YouTube zajął pierwsze miejsce wśród polskich marek prasowych, odnotowując w marcu br. 4 189 351 wyświetleń (źródło: Sotrender, YouTube Trends Polska, marzec 2018 roku). Wszystkie filmy dostępne pod marką Super Express youtuberzy oglądali łącznie przez 5 200 000 minut, co oznacza, że w ciągu jednego miesiąca spędzili z kanałem „Super Expressu” blisko 10 lat.

Grupa Super Express


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje wydawca, do gwiazd kanału „Super Expressu” w serwisie YouTube należą blogerzy Piotr Koźmiński i Ewa Wąsikowska-Tomczyńska. Ich produkcje mają po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń i bardzo długi średni czas oglądania. Przykładowo wideoblog sportowy Piotra Koźmińskiego „Największe bankructwa w polskiej piłce - oni stracili wszystko” w marcu br. miał 63 tysiące wyświetleń a widz oglądał go średnio przez 4 minuty i 21 sekund. Wideoblog Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej „Wojewódzki udawał, że kupił nowe Lambo! I Ewa Wąsikowska” miał w marcu br. 100 tysięcy wyświetleń i średni czas oglądania na poziomie 2 minut i 7 sekund.

- Warto podkreślić, że nasi blogerzy, potrafią nie tylko zainteresować ciekawym tematem i skłonić widza do kliknięcia, ale również zatrzymać jego uwagę na dłużej, dzięki dobrej i oryginalnej treści zaprezentowanej w ciekawej formie. 2 minuty w internecie to bardzo długo a 4 to prawie jak wieczność

- podkreśla Bartłomiej Łęczek, redaktor naczelny se.pl.


„Super Express” w serwisie YouTube subskrybuje ponad 23 tysiące osób.

Do „Super Expressu” należy także „KOstyra SE”, jeden z najpopularniejszych kanałów bokserskich na polskim YouTube. Prowadzi go komentator boksu (w kanale Polsat Sport) Andrzej Kostyra, kierownik działu sportowego „Super Expressu”. Kanał uruchomiony został pod koniec listopada 2017 roku i ma ponad 35 tysięcy subskrybentów (dane za Grupą ZPR Media) (więcej tutaj).

Se.pl powstał w 1995 roku i jest jedną z najdłużej działających witryn prasowych w Polsce. Należy do Grupy Super Express, którą tworzą: „Super Express”, wydania zagraniczne „Super Expressu”, aplikacje mobilne oraz liczne wydawnictwa tematyczne.
 
Andrzej Kostyra prowadzi kanał „KOstyra SE”, foto: Piotr Grzybowski/SE/East News
Andrzej Kostyra prowadzi kanał „KOstyra SE”, foto: Piotr Grzybowski/SE/East News

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...
reklama