reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Pogoda z nagrodą ZAiKS-u

dodano: 2018-04-30 07:47 | aktualizacja: 2018-04-30 10:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda W piątek, 20 kwietnia br. po raz 50. wręczono doroczne nagrody Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, a także odznaczenia z okazji 100-lecia istnienia tej organizacji. Podczas gali Radio Pogoda, najmłodsza radiostacja w portfolio grupy Agora, otrzymała nagrodę za propagowanie polskiej muzyki rozrywkowej.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, podczas uroczystości, która odbyła się w warszawskim Domu pod Królami, Radio Pogoda zostało docenione za to, że piosenki polskich wykonawców gra nie tylko w nocy. Ponad 70 proc. utworów na antenie stacji to rodzima twórczość: Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Jeremi Przybora - to artyści, których teksty są dziś kultowe. Radio Pogoda to jedna z niewielu rozgłośni, które prezentują ich bogaty dorobek - i właśnie za to została doceniona przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.  

Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku - od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji firmują - Zygmunt Chajzer, Robert Janowski czy duet Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski. Hasło przewodnie stacji to „Najpiękniejsze melodie”.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 roku. Stacji można słuchać w 8 miastach, a także dzięki Tuba.FM w internecie i aplikacji mobilnej na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS, Radio Pogoda jest też dostępne na platformie cyfrowej nc+ (więcej tutaj).
 
Radio Pogoda z nagrodą ZAiKS-u, foto: Agora
Radio Pogoda z nagrodą ZAiKS-u, foto: Agora

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw: DigiDish45 grafit + LNB Single

Niemiecka antena aluminiowa DigiDish 45cm w kolorze grafitowym z zawieszeniem...

290 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8 Pro

Multiswitch Opticum 5/8 PRO rozdziela sygnał z jednego satelity i...

170 zł Więcej...
reklama