reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UA Music wkrótce w pakiecie FTA Ukrkosmos

dodano: 2018-05-01 11:01
autor: RO | źródło: mediananny.com

Rudolf Kirnos EU Music Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia udzieliła licencji na nadawanie kanału UA Music. Jego dyrektorem i właścicielem jest Rudolf Kirnos, posiadający wieloletnie doświadczenie z produkcją kanału EU Music. Najnowsza stacja ma pojawić się w przekazie nieszyfrowanym (FTA) z satelity Amos 7 (4°W) jako część pakietu satelitarnego Ukrkosmos. Licencja jest ważna 10 lat.

Ukraina flaga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
UA Music ma koncentrować się na ukraińskiej muzyce. Impulsem do uruchomienia stacji było pojawienie się nowych ukraińskich artystów, wyjaśnił założyciel. Według jego informacji, kanał jest gotowy do startu i wkrótce zostanie zaprezentowany widowni.  

Wniosek o wydanie licencji został złożony w grudniu ubiegłego roku. Później nadawca musiał uzupełnić dokumenty o strukturze własnościowej i dane o zawartości programowej. Są to podstawowe wymogi stawiane nadawcom przez narodowy organ kontrolujący media.

UA Music jest częścią grupy telewizyjnej Vianet z kanałami dla dzieci NIKI Kids i NIKI Junior. Kanał EU Music działa poza grupą, ponieważ ma inną strukturę własności.

Sądząc po planowanej zawartości programowej, najbliższym rywalem dla UA Music będzie kanał muzyczny M2 tworzony przez grupę medialną StarLightMedia.

Przypuszczalne parametry UA Music:
Amos 7 (4°W)
tp. – (12,410 GHz, pol. H, SR: 20833, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK)
Kodowanie: brak (FTA)
 

Źródło: mediananny.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO White

Vu+ ZERO - najnowszy model marki Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama