reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Sports Racing - nowy kanał poświęcony wyścigom konnym

dodano: 2018-04-30 11:59 | aktualizacja: 2018-05-01 15:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: Sky UK

Sky_sport_racing_logo_360px_sk.jpg Po wprowadzeniu nowych, dedykowanych kanałów sportowych w 2017 roku, brytyjski nadawca Sky Sports uruchomi kanał poświęcony wyścigom konnym. Kanał Sky Sports Racing zastąpi At The Races i będzie dostępny dla każdego klienta Sky UK w Wielkiej Brytanii i Irlandii bez dodatkowych opłat.

Sky_sport_racing_1_760px_sk.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Sky Sports Racing będzie dostępny w jakości HD z produkcją w studio Sky w zachodnim Londynie, emitując na żywo wyścigi z ponad 650 imprez w Wielkiej Brytanii oraz ekskluzywnych międzynarodowych wyścigów.

Przed premierą w 2019 r. podpisano 10-letnią umowę z firmą Chester Race Company, mającą na celu przeniesienie transmisji wyścigów na żywo z Chester i Bangor-on-Dee do kanału Sky Sports Racing począwszy od marca 2019 r. Najstarszy tor wyścigowy w Wielkiej Brytanii, Chester 1539 został nagrodzony ROA Racecourse w roku 2015 i 2016. Regularnie przyciągając tłumy do 30 tys. w ciągu całego sezonu letniego,  tor w Chester gości również prestiżowy festiwal Boodles May, w którym w zeszłym roku wywalczyli zwycięzcy Derby, Oaks, King George VI i Queen Elizabeth Stakes oraz Prix de l'Arc de Triomphe. .

- Widzieliśmy wspaniałą reakcję naszych klientów na uruchamianie dedykowanych kanałów sportowych i to przenosi nas na inny poziom - powiedział Barney Francis, dyrektor zarządzający Sky Sports.

- Wyścigi konne to ważny sport, w którym Sky uczestniczy od dwóch dekad, a teraz będziemy mieli kanał, który da naszym abonentom więcej tego, co kochają każdego dnia. Dodanie wyścigów w Chester i Bangor-on-Dee to fantastyczna wiadomość i czekamy, aż Sky Sports Racing stanie się nowym kanałem dla fanów wyścigów.

- Z przyjemnością ogłaszamy nową umowę i długoterminową współpracę - oświadczył Richard Thomas, dyrektor generalny Chester Race Company.

- Wierzymy, że zapewni to pozytywną i ekscytującą przyszłość wyścigów torowych Chester i Bangor-on-Dee i pasuje do naszych wartości i ambicji. Wiemy, że Sky Sports podniesie poziom naszych wyścigów, jesteśmy podekscytowani perspektywą dalszego komunikowania i promowania wyścigów i marki Chester. Widzimy prawdziwą wartość tego, co może przynieść partnerstwo w mediach telewizyjnych, cyfrowych i społecznościowych, zarówno dla nas, jak i dla naszych partnerów i sponsorów. Istnieje wiele możliwości między naszymi głównymi odbiorcami i szansą na rozszerzenie naszego zasięgu w szerszym zakresie dzięki zasięgowi kanałów Sky, w tym Sky Sports News. Będziemy ściśle współpracować z zespołami w Sky Sports i ATR, w czym będzie prawdziwie współpraca. Sky Sports Racing, to 11. kanał sportowy, będzie dostępny po raz pierwszy w telewizji i na telefonach komórkowych za pośrednictwem Sky GO, dzięki czemu klienci będą mogli oglądać kanał w dogodny dla nich sposób.

Sky Sports Racing  dołącza do dedykowanych kanałów sportowych, które zostały uruchomione latem 2017 roku:
Sky Sports Premier League, Sky Sports Football, Sky Sports F1, Sky Sports Golf i Sky Sports Cricket, wraz z Action i Arena, Main Event, Sky Sports News i Sky Sports Mix.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1800AE

Epoksydowa antena offset 2,0m w wersji AE polskiej firmy Laminas....

2 900 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...
reklama