reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Antik wchodzi do Czech

dodano: 2018-05-02 11:07
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz

Karta_antik_sat_360px.jpg Słowackie firmy Antik Telecom i Antik Technology zaprezentowały na konferencji KKTS 2018 w Ołomuńcu unikalne rozwiązanie dla dystrybucji sygnału HD i UHD dla czeskich gospodarstw domowych. Dekodery Antik to tunery satelitarne i naziemne w standardzie DVB-T2. Ponadto, obsługują rozdzielczość 4K / UHD i kodek HEVC / H.265. Wyposażenie technologiczne towarzyszące komercyjnej ofercie pakietów kanałów telewizyjnych jest przeznaczone dla operatorów w sieci.

Antik Sat 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas korzystania z usług firm Antik najczęściej oglądane kanały są odbierane z sieci nadajników DVB-T2 i z pojemności satelitarnych, które są dystrybuowane z satelity Eutelsat 16A (16°E). Interaktywne elementy są nadal pozyskiwane z połączenia internetowego. To unikalne rozwiązanie skutecznie eliminuje problem wynikający z nadmiernego obciążenia operatorów sieci, które występuje zwykle w godzinach wieczornych lub podczas dużych imprez sportowych. Ponadto operatorzy zaoszczędzą na opłatach za dystrybucję najbardziej oglądanych stacji, które klient odbierze za pośrednictwem naziemnego tunera. 

Antik zbudował czeską ofertę hurtową na nowych dekoderach 4K/ HEVC:
-   Nano3T tylko tuner DVB-T2, 
-  Nano3S tylko tuner satelitarny, 
-  Mini3ST z tunerem satelitarnym i naziemnym DVB-T2.

Końcowy klient ma tylko jedną listę programów, które łączy kanały naziemne, satelitarne i internetowe w jednej ofercie bez konieczności informowania odbiorcy z jakiego źródła pochodzi dany kanał. Wszystkie urządzenia mają także bramkę do łączenia inteligentnych elementów gospodarstwa domowego. 

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Karta PCIe TBS 6522 combo DVB-S/S2/S2X, DVB-T/T2, DVB-C/C2

Pierwszy na świecie tuner combo do komputera, w którym można...

689 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 5/16 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 5/16 HD rozdziela sygnał niezależnie...

320 zł Więcej...
reklama