reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

12. „Płocka noc kabaretowa” w Polsacie

dodano: 2018-05-05 05:51 | aktualizacja: 2018-05-05 10:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat TVP2 TVP 2 Dwójka „Płocka noc kabaretowa” W niedzielę, 6 maja br. w Amfiteatrze w Płocku odbędzie się 12. „Płocka noc kabaretowa”. Wystąpią m.in. Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Jurki, Adam Małczyk, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf i Kabaret na Koniec Świata. Kabareton, który odbędzie się pod hasłem „Jedziemy na mundial”, od godz. 21:05 pokaże telewizja Polsat. Wcześniejsze edycje tego widowiska przypomina obecnie TVP Rozrywka.

Polsat TVP2 TVP 2 Dwójka „Płocka noc kabaretowa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nasi piłkarze intensywnie przygotowują się do mistrzostw świata w Rosji (mecze pokażą kanały TVP - więcej tutaj). Satyrycy zamierzają zagrzewać Biało-Czerwonych do walki i, tak jak wszyscy polscy kibice, liczą na ich zwycięstwo. Jak czytamy w opisie, Płock na kilka godzin znajdzie się w centrum piłkarskiego świata i zorganizuje imprezę, której nie powstydziłyby się najsłynniejsze stadiony. Kabareciarze pokażą widzom kulisy imprezy, która odbędzie się w 2018 roku, oraz zaprezentują, jak według nich powinno wyglądać to wielkie wydarzenie. Nowaki, jako trenerzy, powołają na kabaretowy mundial najlepszych graczy: Igora Kwiatkowskiego, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret pod Wyrwigroszem, grupę Jurki, Adama Małczyka, Kabaret K2, formację Czesuaf i Kabaret na Koniec Świata (więcej tutaj).
 
„Płocka noc kabaretowa”: W Płocku wystąpi Kabaret Nowaki. Na zdjęciu Adrianna Borek w programie Polsatu „Kabaret na żywo”, foto: Cezary Piwowarski
„Płocka noc kabaretowa”: W Płocku wystąpi Kabaret Nowaki. Na zdjęciu Adrianna Borek w programie Polsatu „Kabaret na żywo”, foto: Cezary Piwowarski


12. „Płocka noc kabaretowa” - emisja w niedzielę, 6 maja 2018 roku o 21:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze edycje tego kabaretonu przypomina obecnie TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...