reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

F1 TV już dostępna w Polsce. W jakiej cenie?

dodano: 2018-05-11 10:06 | aktualizacja: 2018-05-11 11:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: F1/satkurier.pl

F1 TV Na stronie internetowej Formula 1 można już zamawiać dostęp do usługi internetowej F1 TV - zarówno w wersji Pro, jak i Access. Zgodnie z zapowiedziami, jest ona dostępna także dla polskiego rynku, gdzie nadawcą telewizyjnym pokazującym wyścigi Formuły 1 jest Eleven Sports.

F1 TV Pro


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
F1 TV Pro kosztuje na polskim rynku 7,99 euro/miesiąc lub 58,49 euro/rok (64,99 euro/rok bez promocji), natomiast F1 TV Access 2,99 euro/miesiąc lub 24,29 euro/rok w promocji (26,99 euro/rok bez promocji). W chwili obecnej usługa jest dostępna tylko online. Wkrótce mają pojawić się także jej wersje na iOS, Androida, Apple TV, Android TV, Amazon Fire TV i na tablety.

Usługa F1 TV Pro pozwala przede wszystkim na oglądanie wyścigów Formuły 1 na żywo i na życzenie, zapewnia dostęp do kamer bolidów, umożliwia odsłuch rozmów poszczególnych teamów przekazywanych drogą radiową, a także podgląd w czasie rzeczywistym tablicy wyników. Oprócz tego jej użytkownicy mają m.in. dostęp do powtórek i skrótów z każdego sezonu F1, a także archiwalnych relacji i dokumentów.

F1 TV Access to znacznie okrojona wersja F1 TV Pro, ponieważ nie zawiera transmisji na żywo. Czyli za ok. 13 zł miesięcznie mamy tylko powtórki, skróty i materiały archiwalne. Co więcej powtórki z ostatniego wyścigu pojawiają się dopiero po dwóch dniach. Aby mieć dostęp do treści na żywo, trzeba płacić 34 zł miesięcznie za F1 TV Pro. Niestety twórca usługi nie chwali się nigdzie, z jaką jakością dostępne są transmisje F1 - nie wiadomo, czy przekaz online jest prowadzony w SD czy HD. Warto dodać, że usługa jest dostępna tylko w czterech językach angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim - brak polskiego.

34 zł za miesiąc za oglądanie jedynie transmisji F1 to raczej słaba oferta na nasz rynek. Za połowę tej ceny można mieć cały pakiet czterech kanałów Eleven Sports, w których oprócz Formuły 1 można oglądać także szereg innych transmisji sportowych. Usługa F1 TV Pro może okazać się interesująca jedynie dla najbardziej zagorzałych fanów Formuły 1, którzy chcą mieć dostęp do obrazu z dodatkowych kamer czy do materiałów archiwalnych.

Warto podkreślić, że na polskim rynku nie będzie można oglądać w ramach F1 TV powtórek z F2, GP3 i Porsche Supercup.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama