reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Najwyższa oglądalność tygodnia w historii stacji

dodano: 2018-05-12 07:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV Jak poinformował nadawca, „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Express” i „Zamiana żon” to przeboje telewizji TTV na początku maja br. A jak prezentują się te wyniki oglądalności?

TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, po rekordowym kwietniu telewizja TTV rozpoczęła maj br. z najwyższą tygodniową oglądalnością w historii kanału (stacja nadaje od 2 stycznia 2012 roku - więcej tutaj). W pierwszym tygodniu maja br. (poniedziałek, 30 kwietnia - 6 maj br.) stacja osiągnęła udział 3,52 proc. SHR w grupie komercyjnej (16-49) i 2,32 proc. w grupie ogólnej 4+.

Jak czytamy w komunikacie, niekwestionowanymi hitami rekordowego tygodnia były „Królowe życia”, których widownia zbliżyła się do 680 tysięcy widzów (więcej tutaj). Zaraz za „Królowymi” najchętniej oglądanym programem był „Gogglebox. Przed telewizorem” i jego bohaterowie zasiadający w poniedziałkowe wieczory na swoich kanapach, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji. Od jubileuszowego - 100. odcinka, widzowie rosnąco przekraczają pułap pół miliona, a omawiany okres przyciągnął przed ekrany ponad 590 tysięcy odbiorców (więcej tutaj). Na niepodważalnie wysokiej pozycji znajduje się codzienny zestaw najświeższych informacji prezentowany w „Expressie”, z ponad 541 tysięcy telewidzów (więcej tutaj). Stałym wzrostem oglądalności cieszy się doskonale przyjęta nowość wiosennej ramówki, „Zamiana żon”, z widownią sięgającą ponad 412 tysięcy (więcej tutaj) (dane za TVN).
 
„Gogglebox. Przed telewizorem” w TTV, foto: TVN
„Gogglebox. Przed telewizorem” w TTV, foto: TVN
„Zamiana żon” w TTV, foto: TVN
„Zamiana żon” w TTV, foto: TVN

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 390 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...