reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska inspiruje kobiety

dodano: 2018-05-12 08:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Liberty Global

UPC Polska Rusza kolejna osłona „UPC Future Makers: Girls Edition”, programu UPC Polska inspirującego kobiety do kreowania lepszej przyszłości przy wykorzystaniu nowych technologii. Zajęcia w ramach „UPC Future Makers: Girls Edition” odbędą się podczas dnia otwartego w redakcji magazynu „Glamour” w Warszawie. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Fundacja Girls Code Fun.

UPC Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada operator, w sobotę, 12 maja br. w Warszawie odbędzie się „UPC Future Makers: Girls Edition” - dzień pełen inspiracji i motywacji dla kobiet do kształtowania przyszłości w cyfrowym świecie. W programie wydarzenia znajdą się: nauka kodowania, wykłady z bezpieczeństwa w sieci oraz warsztat „#Girlpower w social media”. Realizatorzy projektu zachęcają kobiety do zdobywania umiejętności programistycznych i wykorzystywania ich w celu zmieniania świata na lepsze.

Według zapowiedzi operatora, „UPC Future Makers: Girls Edition” jest dla kobiet szansą do rozpoczęcia przygody z kodowaniem. Uczestniczki warsztatów poznają podstawy języka Java Script CSS i HTML oraz stworzą aplikację webową o istotnej tematyce. Dodatkowo dowiedzą się jak chronić swoje dane w internecie i jak budować zasięg ważnych akcji społecznych w mediach społecznościowych.

- Każdy z nas, nienależnie od wieku może zmienić świat na lepsze dzięki, umiejętności programowania. To supermoc, która pozwala kształtować przyszłość i poprawić jakość życia - swojego, najbliższych czy szerszej społeczności. „UPC Future Makers” zachęca do nauki języka programowania, inspiruje do rozwoju oraz korzystania z pełnego potencjału nowych technologii

- mówi Patrycja Gołos, VP Corporate Affairs w UPC Polska.


Zajęcia w ramach „UPC Future Makers: Girls Edition” odbędą się podczas dnia otwartego w redakcji magazynu „Glamour” w Warszawie. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Fundacja Girls Code Fun, której eksperci poprowadzą warsztaty z nauki kodowania oraz zajęcia z bezpieczeństwa w sieci. Część dotyczącą mediów spolecznościowych poprowadzi redaktor prowadząca glamour.pl - Ismena Dąbrowska.

Polska edycja programu jest częścią międzynarodowej inicjatywy „Future Makers”, organizowanej przez Liberty Global, spółkę matkę UPC (więcej tutaj).
 
„UPC Future Makers: Girls Edition”: UPC Polska inspiruje dziewczęta do kodowania, foto: Liberty Global
„UPC Future Makers: Girls Edition”: UPC Polska inspiruje dziewczęta do kodowania, foto: Liberty Global

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1800AE

Epoksydowa antena offset 2,0m w wersji AE polskiej firmy Laminas....

2 900 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...
reklama