reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy pakiet serbskich kanałów z 23,5°E

dodano: 2018-05-14 10:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SES/satkurier.pl

Telekom Serbia Telekom Serbia oraz SES Video udostępniły pakiet 10 kanałów telewizyjnych operatorom w krajach byłej Jugosławii oraz w całej Europie za pośrednictwem pozycji orbitalnej 23,5°E.

SES


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na mocy wieloletniej umowy, Telekom Serbia dzierżawi pojemności satelitarne w celu dystrybucji nowego pakietu kanałów telewizyjnych do sieci kablowych oraz IPTV w Europie, w szczególności w Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Słowenii, Macedonii i Czarnogórze.

Pakiet obecnie zawiera siedem kanałów telewizyjnych, w tym między innymi: Agro TV, Film Klub, Kitchen TV, Star TV oraz Ženska TV. Kolejne trzy kanały zostaną dodane latem bieżącego roku.
 

– To dla nas ważny krok, ponieważ dzięki współpracy z naszym partnerem będziemy mogli dostarczać lokalne i regionalne treści widzom w Europie – mówi Marijana Vukasinovic, Head of Content Management w Telekom Serbia. – Nowy pakiet telewizyjny oferuje różnorodne kanały serbskie oraz z regionu. Współpracowaliśmy z SES przy wielu różnych projektach na przestrzeni lat i nie wyobrażamy sobie lepszego partnera, na którym moglibyśmy polegać.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Telekom Serbia, tym bardziej, że możemy pomóc im w rozwijaniu projektów telewizyjnych, zapewniając usługi nadawcze najwyższej jakości – mówi Martin Ornass-Kubacki, Vice President, Central Eastern Europe, Sales w SES Video w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. – Ta umowa to dowód na dalsze umacnianie współpracy z wieloletnim partnerem w Serbii w zakresie wprowadzania nowych kanałów telewizyjnych w Europie.

Parametry techniczne:
Astra 3B (23,5°E)
12,534 GHz, pol. V, SR 12320, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK
kodowanie: Conax

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Pozycjoner Moteck V-Box II DiSEqC1.2

Tajwański pozycjoner DiSEqC1.2 marki Moteck V-Box II do sterowania siłownikiem...

240 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...
reklama