reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2018 w Polsacie Sport

dodano: 2018-05-14 11:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: alejagwiazd.eu/satkurier.pl

Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2018 19 maja odbędzie Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2018, podczas której rozegrany zostanie mecz Polska - Kanada. Organizatorem święta siatkówki jest Fundacja Aleja Gwiazd przy współpracy miasta Katowice i Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Transmisja w Polsacie Sport od godz. 18:00, poprzedzona półgodzinnym studiem przedmeczowym.

Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2018


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FESTYN RODZINNY
W godzinach przedpołudniowych (11:00 - 13:00) organizatorzy zapraszają do Katowickiego Rynku na Siatkarski Festyn Rodzinny, podczas którego odbywać się będą m.in zajęcia z dziećmi i dorosłymi na mobilnych boiskach do siatkówki prowadzone przez Gwiazdy Siatkówki, konkursy plastyczne, gry i zabawy dla dzieci o tematyce siatkówki, pokazy aut amerykańskich American Cars Mania. Będzie także możliwość zdobycia autografów i zdjęć z Gwiazdami Siatkówki, będą gadżety siatkarskie dla uczestników Festynu oraz szczudlarze, mimowie, maskotki.

ALEJA GWIAZD SIATKÓWKI - GODZ. 14:00
Aleja Gwiazd z odlewami dłoni siatkarskich gwiazd powstała w roku 2017 nieopodal Spodka. 19 maja odsłonięte będą tablice honorujące kolejnych polskich siatkarzy, mistrzów świata: Piotra Nowakowskiego, Mateusza Miki, Rafała Buszka, Dawida Konarskiego i Fabiana Drzyzgi. W Katowicach odsłonięte zostaną także tablice z odciskami dłoni trenera mistrzów świata Stephana Antigi i najlepszego siatkarskiego duetu djsko-spikerskiego w Polsce – Marka Magiery i Grzegorza Kułagi. Z okazji przypadającej w tym roku 90. rocznicy powstania Polskiej Siatkówki, odsłonięta zostanie także tablica upamiętniająca ten jubileusz.

USTANOWIENIE POLSKIEGO REKORDU GUINNESSA - GODZ. 16:00
Po uroczystości odsłonięcia kolejnych tablic w Alei Gwiazd Siatkówki na placu przy Spodku utworzona zostanie największa w Polsce „żywa” flaga polska z kibiców siatkówki, jako upamiętnienie 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Kibice otrzymają od organizatorów białe i czerwone kapelusze, flaga formowana będzie przez wolontariuszy i spikerów (Kułaga i Magiera) znajdujących się na platformie amerykańskiego samochodu American Cars Manii. Liczba uczestników będzie liczona a całość dokumentowana zdjęciami i filmem z ujęciami z drona. Organizatorzy spodziewają się uczestnictwa ponad 5000 osób.

MECZ REPREZENTACJI POLSKI
Reprezentacja Polski ok. godz.18:00 rozegra w Spodku oficjalny mecz towarzyski z reprezentacją Kanady. Będzie to pierwszy mecz Reprezentacji Polski po zakończeniu Polskiej Ligi Siatkówki w 2018 r., debiut pod wodzą nowego trenera – V. Heynena, a zarazem ostatni sprawdzian przed rozgrywkami Ligii Narodów 2018.

GALA ALEI GWIAZD SIATKÓWKI
Bezpośrednio po zakończeniu meczu na płycie boiska odbędzie się ok. godzinna Gala Alei Gwiazd Siatkówki z udziałem znanych siatkarzy i artystów polskich. Wystąpią m.in: duet skrzypcowy 2be, odbędą się niezwykłe pokazy akrobatyczne z grupą Everest na czele, wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta Technikum Żeglugi Śródlądowej z Kędzierzyna-Koźla. Całość w doskonałej oprawie światło-dźwięk.

ATRAKCJE W ANTRESOLI SPODKA - GODZ. 17:00
W antresoli Spodka spotkać się będzie można z Gwiazdami Siatkówki i zdobyć autografy. Do dyspozycji dzieci będą mini boiska do siatkówki, gdzie maluchy będą mogły bawić się pod opieką instruktorów. W dwóch miejscach rozstawione zostaną profesjonalne ścianki reklamowe z obsługą fotograficzną, gdzie kibice będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, które będzie można pobrać na stronie internetowej. Do udziału w imprezie zaproszone zostaną maskotki polskich drużyn PlusLigi, które będą w antresoli Spodka bawiły się z kibicami.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Siatkówka


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...

Kabel Cablink Twin GI-19S 5m

Podwójny, biały przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink Twin GI-19S 5m....

14 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 5/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 5/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

200 zł Więcej...
reklama