reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Seksafera w Hollywood” w czerwcu na Crime+Investigation

dodano: 2018-05-14 13:42 | aktualizacja: 2018-05-15 11:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: Lifetime

Poligamia: Uciec z sekty CI Polsat W czerwcu zapraszamy widzów kanału Lifetime na nowy program „Miłość od pierwszego lotu”, a także nowe odcinki takich programów jak „Panny młode z piekła rodem”, „Poligamia: Uciec z sekty”, a także finałowy odcinek serii „Glam Masters: Mistrzowie makijażu”. W telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat uwadze widzów szczególnie polecamy film dokumentalny „Seksafera w Hollywood: Sprawa Weinsteina” a także nowy program „Jestem mordercą”.

Seksafera w Hollywood: Sprawa Weinsteina CI Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Panny młode z piekła rodem
W cyklu „Panny młode z piekła rodem” oglądamy kobiety, które były zupełnie normalne, dopóki nie zajęły się planowaniem szczegółów własnego ślubu i wesela. Zdeterminowane, by za wszelką cenę spełnić swoje marzenie o „ślubie idealnym”, zatracają się w przygotowaniach i zamieniają ostatnie dni przed wielką uroczystością w koszmar dla wszystkich dookoła. Ale w ich przekonaniu stres, przepychanki i kłótnie są tego warte, bo najważniejsze, by wszystko wypadło perfekcyjnie – dokładnie tak, jak to sobie wymarzyły jeszcze jako małe dziewczynki.
Seria 8. w środy o 21:00, od 6 czerwca w Lifetime
 

Miłość od pierwszego lotu
Znamy to z filmów - dwoje nieznajomych poznaje się w nieoczekiwanej sytuacji i po rozmaitych perypetiach (czy zgoła w ich rezultacie) zakochuje się w sobie. A gdyby tak zaaranżować coś podobnego dla ośmiu osób, które na to zasługują? W „Miłości od pierwszego lotu” z pomocą ekspertów dobieramy cztery idealne pary, po czym wyprawiamy je w romantyczną podróż po Ameryce Północnej. Poznają się w samolocie zmierzającym do ich pierwszego celu i razem wkraczają w niezwykle stresujący, nieprzewidywalny świat podróży, w którym starannie przygotowane komplikacje mogą zmienić najbardziej cierpliwego człowieka w potwora. Jak mawia Bill Murray, jeśli wasz związek przetrwa pierwszą prawdziwą wspólną podróż, powinniście wziąć ślub. W naszym programie to właśnie się dzieje – w ośmiu odcinkach obfitujących w wyjątkowe sytuacje, stresujące wydarzenia i zabawne momenty każda para ma okazję sprawdzić się pod kątem wzajemnego dopasowania i odporności na życiowe wyzwania. Jeśli nasze pary rzeczywiście się zakochają, na ostatnim lotnisku ich wieloetapowej podróży będą mogły się pobrać.
Nowy program od 15 czerwca, w piątki o 21:00 w Lifetime

Poligamia: Uciec z sekty
Trzy siostry uciekły z poligamicznej sekty i teraz pomagają innym odzyskać wolność. Andrea, Jessica i Shanell jako młode dziewczyny wyrwały się ze szponów potężnego Klanu Kingston, który działa w Salt Lake City w stanie Utah. Choć od tamtej pory minęło kilkanaście lat, wszystkie trzy z wielkim zaangażowaniem wspierają innych członków sekty, którzy się w niej urodzili i wychowali, ale chcieliby rozpocząć nowe życie na własny rachunek. W każdym godzinnym odcinku siostry współpracują ze znajomymi i nieznajomymi, znajdującymi się na różnych etapach zrywania z poligamią. Jak się przekonamy, jest to proces długotrwały i często bardzo skomplikowany.
Seria 3. od 21 czerwca, w czwartki o 22:00 w Lifetime

Glam Masters: Mistrzowie makijażu
Każdego roku w internecie powstaje ponad 15 milionów blogów związanych z urodą, które generują przeszło 700 milionów wyświetleń! Nie uszło to uwadze przedstawicieli branży, którzy rekrutują osoby mające największy wpływ na odbiorców i zatrudniają je w roli ambasadorów. Tym razem producentka Kim Kardashian West – najchętniej kopiowana ikona stylu na Ziemi, której makijaż próbują odtworzyć tysiące internautek – poszukuje przyszłej supergwiazdy świata urody. 12 popularnych twórców vlogów zawalczy o stanowisko w Glam Squadzie Kim i możliwość zarządzania Kardashian Beauty.
Nowe odcinki we wtorki o 22:00 w Lifetime

Seksafera w Hollywood: Sprawa Weinsteina
Dokument opowiadający o zakończonej spektakularnym upadkiem karierze hollywoodzkiego potentata medialnego Harveya Weinsteina, człowieka sukcesu, współzałożyciela m.in. wytwórni Miramax i The Weinstein Company. 4 października 2017 r. „New York Times” opublikował artykuł, w którym kilka kobiet oskarżyło Weinsteina o molestowanie seksualne. Stopniowo ujawniały się kolejne poszkodowane, a podobne zarzuty pojawiły się też pod adresem wielu innych wpływowych postaci ze świata filmu. Rozmowy z ludźmi z branży, zwłaszcza z kobietami, które zetknęły się bezpośrednio z Weinsteinem, i udramatyzowane rekonstrukcje przybliżają widzom toksyczną atmosferę panującą przez trzy dekady w tym środowisku.
Czwartek, 21 czerwca o 22:00 w Crime+Investigation Polsat

Krwawe rozstania
Zemsta, chciwość, nienawiść, zdrada. Rozwód potrafi obudzić w ludziach najgorsze instynkty. W cyklu „Krwawe rozstania" zobaczymy jak miłość zamienia się w podstęp, kłamstwo i tragedię. W historiach pokazanych burzliwych rozwodów, jeden z małżonków sięgał po brutalne środki, aby całkowicie pozbyć się partnera ze swojego życia. Autorzy programu, opowiadając przerażające historie, korzystali z zeznań świadków i udramatyzowanych rekonstrukcji zdarzeń.
Seria 3. we wtorki o 22:00 w Crime+Investigation Polsat
 

Wielkie śledztwa prokurator Clark
Marcia Clark w latach 90. XX wieku była na ustach całego świata, gdy jako prokurator oskarżała O.J. Simpsona o morderstwo. Teraz prokurator Clark w kanale Crime+Investigation przyjrzy się w najbardziej szokującym kryminalnym sprawom w historii Ameryki. Każdy odcinek serii dokumentalnej skupi się na jednej głośnej sprawie i nieznanych dotąd szczegółach popełnionych zbrodni. Prokurator Clark zajmie się m.in. zabójstwem córki Casey Anthony, morderstwem żony aktora Roberta Blake’a, zaginięciem żony oficera Drew Petersona, śmiercią pracownika FBI, postrzeleniem członka zespołu hip-hopowego Run D.M.C. czy podejrzaną śmiercią Rebecci Zahau. Wieloletnie doświadczenie prokurator Clark pomoże jej w dostrzeżeniu tych szczegółów, które mogły zostać pominięte podczas śledztwa. Prowadząca nie tylko zagłębi się w archiwach, ale odwiedzi też kluczowe dla każdej sprawy miejsca i przeprowadzi rozmowy z osobami, które mogą mieć wiedzę na temat tego, co dokładnie wydarzyło się w przeszłości.
Nowe odcinki w środy o 22:00 w Crime+Investigation Polsat

Jestem mordercą
Nowy cykl dokumentalny, w którym głosu udzielono bezpośrednio sprawcom zabójstw. Najbardziej znani mordercy w Ameryce opowiadają swoje historie, wzbogacone o zeznania świadków, udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z ekspertami. Wszyscy czekają na egzekucję i w krótkim czasie, jaki im pozostał, postanowili wyjaśnić powody, dla których się znaleźli w celi śmierci. Ich wina nie ulega wątpliwości, a ich żal jest szczery. Pragnąc się pojednać z samymi sobą i swoimi ofiarami, opowiadają o miłosnych trójkątach, zazdrości, zemście, chciwości, obsesjach i namiętnościach, które skłoniły ich do odebrania komuś życia.
Nowy program od 29 czerwca o 22:00 w Crime+Investigation Polsat

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap HDR1000 plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

770 zł Więcej...
reklama